reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

To Wy miałyście trochę mniejsze te pecherzyki. A u mnie nawet nie zasugerowała, żeby coś testować tylko ze na pewno były za małe i nic z tego nie będzie.
Dziwne podejście... Skąd ma pewność że były za małe kiedy pękły? Mówi że że ok 2mm na dobę rosną, moja twierdzi, że jak się często wspolzyje to mogą szybciej rosnąć.... Ja mimo, że miałam mniejsze jestem pełna nadziei. Tylko że ja miałam 2. I tu by się zaczęły schody... Bliźniaki
 
reklama
Hm.... Policz sobie średnio 1,5 mm dziennie i ile mogły i kiedy pęknąć... Nie pękają przy 21-23 mm. Ale kurcze.... Powinien być plyn w zatoce .... I pęcherzyk pęknięty po prostu jest flaczkiem albo torbielą krwotoczna bo jak pęka, wlewa się do niego krew....
 
@Mimi94 Daj znać jak po monitoringu ;) trzymam kciuki :) o której wizyta?
Mętlik... Nie ma pęcherzyków i nie ma płynu w zatoce daglasa. Pani dr powiedziała że się wchlonely albo pękły. Nie chce mi się wierzyć, że od poniedziałku mi się dwa perzechyki po 12mm (niby bo sprzęt też nie jest najnowszy) wchlonely. A od wtorku bolą mnie jajniki jak na owulację. Więc kazała mi zrobić test a jak przyjdzie @ to w 5dc zacząć brać 2x1t. Clo
 
Dziwne podejście... Skąd ma pewność że były za małe kiedy pękły? Mówi że że ok 2mm na dobę rosną, moja twierdzi, że jak się często wspolzyje to mogą szybciej rosnąć.... Ja mimo, że miałam mniejsze jestem pełna nadziei. Tylko że ja miałam 2. I tu by się zaczęły schody... Bliźniaki
E tam!!!! Bądź dobrej myśli i czekaj na bliźniaki :) może pękły akurat.... Kto wie..
 
No ja tez miałam dwa i najpierw się martwiłam ze będą bliźniaki a teraz to się martwię żeby w ogóle coś rosło i pękało :frown:
Raczej wydaje mi się ze ten płyn powinien być widoczny i ciężko tutaj doszukiwać się opcji ze nic nie widać a my zaciążymy ;) ale tak to jest z tym trzymaniem się nadziei aż do @
 
Mętlik... Nie ma pęcherzyków i nie ma płynu w zatoce daglasa. Pani dr powiedziała że się wchlonely albo pękły. Nie chce mi się wierzyć, że od poniedziałku mi się dwa perzechyki po 12mm (niby bo sprzęt też nie jest najnowszy) wchlonely. A od wtorku bolą mnie jajniki jak na owulację. Więc kazała mi zrobić test a jak przyjdzie @ to w 5dc zacząć brać 2x1t. Clo
Może pękły i się uda jak były seksy :)
 
reklama
Dziewczyny... Ja mam jutro tą wizytę. Okres mi się W KOŃCU skończył. Dziś 8 dc. Ale złapałam jakiegoś doła. Boje się co po tym clo. ... Już straciłam resztki nadzieji. Tyle ciąż w rodzinie, i to tak boli.... :(
 
Do góry