reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny pobolewanie dzisiaj prawy jajnik cały dzień. To 5 i ost dzień na clo. Ale też dopiero 7 dc. Okres mi się do końca jeszcze nie skończył. A boli mnie tak krótko i przerwa i znowu i przerwa. Miała tak któraś?
 
3mam kciuki :)

Myślę, że testosteron może przeszkadzać i prolaktyna też dość wysoka. A przed badaniem prolaktyny posiedziałaś chwile 15min? Dzień wcześniej nie wolno uprawiać seksu, ani się przemęczać ponieważ może to źle wpłynąć na wynik protaktyny.

To ja nie miałam o tym pojęcia! Co prawda seksu nie uprawiałam, ale nawet lekarz nie informował. Mi wyszła prolaktyna 20. To tez dużo ?
 
Ja jestem w tym samym momencie co Ty . Wczoraj ostatnia tabletka CLO dziś 10 dc ale boli od 3 dni zakuje dosyć solidnie i puszcza i tak na przemian . Pytałam To ginekolog powiedziała że to bóle rosnących pecherzykow. Że to dobry znak no jajniki pracują =) kiedy masz monitoring?
Dziewczyny pobolewanie dzisiaj prawy jajnik cały dzień. To 5 i ost dzień na clo. Ale też dopiero 7 dc. Okres mi się do końca jeszcze nie skończył. A boli mnie tak krótko i przerwa i znowu i przerwa. Miała tak któraś?
 
Ja jestem w tym samym momencie co Ty . Wczoraj ostatnia tabletka CLO dziś 10 dc ale boli od 3 dni zakuje dosyć solidnie i puszcza i tak na przemian . Pytałam To ginekolog powiedziała że to bóle rosnących pecherzykow. Że to dobry znak no jajniki pracują =) kiedy masz monitoring?
No właśnie nie wiem :) lekarka kazała przyjść 13-15. A ja chcę iść jutro, bo myślę że to za późno jak pójdę 13-15.
 
reklama
Ja jestem w tym samym momencie co Ty . Wczoraj ostatnia tabletka CLO dziś 10 dc ale boli od 3 dni zakuje dosyć solidnie i puszcza i tak na przemian . Pytałam To ginekolog powiedziała że to bóle rosnących pecherzykow. Że to dobry znak no jajniki pracują =) kiedy masz monitoring?
A Ty już miałaś monitoring? Czy na kiedy masz wizytę pierwsza
 
Do góry