reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

3mam kciuki :)

Myślę, że testosteron może przeszkadzać i prolaktyna też dość wysoka. A przed badaniem prolaktyny posiedziałaś chwile 15min? Dzień wcześniej nie wolno uprawiać seksu, ani się przemęczać ponieważ może to źle wpłynąć na wynik protaktyny.
Nie uprawiałam seksu dzień wcześniej i siedziałam tez. Testosteron miałam zawsze podwyższony i te wszystkie hormony związane z pcos. Dziwne ze ona mi nie dała wytycznych do badania i ewentualnego obniżenia hormonów bo co z tego ze będę miała owulacje jak i tak nie zajdę w ciąże... 18.11 jestem umówiona do lekarza który leczy niepłodność ... zobaczymy co on powie ale wydaje mi się ze jakoś powinna mi obniżyć poziom hormonów a nie ładować clo bezsensu.
 
reklama
Nie uprawiałam seksu dzień wcześniej i siedziałam tez. Testosteron miałam zawsze podwyższony i te wszystkie hormony związane z pcos. Dziwne ze ona mi nie dała wytycznych do badania i ewentualnego obniżenia hormonów bo co z tego ze będę miała owulacje jak i tak nie zajdę w ciąże... 18.11 jestem umówiona do lekarza który leczy niepłodność ... zobaczymy co on powie ale wydaje mi się ze jakoś powinna mi obniżyć poziom hormonów a nie ładować clo bezsensu.
No i dobrze, że jesteś umówiona myślę, że konkretny lekarz odpowie na wszystkie pytania :) Najlepiej wszystko z nim skonsultować.
 
Moja ginekolog mówi że prolaktyna potrafi wiele namieszac. U nie cykle bezowulacyjne. Pierwsze badanie 24 norma do 28 ale już następne 40
Dostałam leki na zabicie płuc CLO
Powiedziała że cykle bez owulacyjne, pęcherzyki mi nie pekly nawet przy 40 mm potem torbiele.
Radziła bym poszykac innego lekarza
Nie uprawiałam seksu dzień wcześniej i siedziałam tez. Testosteron miałam zawsze podwyższony i te wszystkie hormony związane z pcos. Dziwne ze ona mi nie dała wytycznych do badania i ewentualnego obniżenia hormonów bo co z tego ze będę miała owulacje jak i tak nie zajdę w ciąże... 18.11 jestem umówiona do lekarza który leczy niepłodność ... zobaczymy co on powie ale wydaje mi się ze jakoś powinna mi obniżyć poziom hormonów a nie ładować clo bezsensu.
 
Byłam w 12 dniu cyklu a zazwyczaj mam 30/31 dniowe przy clo. Byłam o 7.15 na badaniach
Po tym oleju z wiesiołka mam straszny śluz.. taki dużo go jest glutowatego przezroczystego. Tak jakby płodny śluz ale jeszcze nie jest aż rak rozciągliwy. Może jednak szansa na urosniecia pęcherzyka jest bo takiego śluzu nigdy nie miałam nawet jak była owulacja ! Czy myślicie ze to dobrze jak na razie jest ten śluz glutowaty i przezroczysty ?
 
1571836447650.png


Dziewczyny jak mam to zinterpretować, jakoś dziwne te normy...
 
reklama
Do góry