reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja mam podoba sytuacje... mój 4 cykl z clo i chyba ostatni bo nie wiem czy jest sens brać dalej. 2 i 3 cykl piękny pęcherzyk ale nic z tego... dzisiaj 12 dzień 4 cyklu z clo. Nie mam ewidentnego pęcherzyka tylko jakieś małe 11 mm , w lewym jajniku coś jest ale nie widać dokładnie ile ma... mnóstwo małych pęcherzyków których wcześniej nie było... endo 10.4. Już chyba nie ma dla mnie nadziei mimo ze owulacje zazwyczaj mam w 17 dniu cyklu, a w 12 nie ma jednego dominującego... może coś urośnie może nie. Nie wiem ale trochę się załamałam tym.
Myślę że jeszcze jest szansa. Jeżeli będzie rósł prawidłowo 2mm na dobę to 17dc będzie miał 21mm czyli idealnie by szykować się do pęknięcia :) jeden dominujący wystarczy.
 
reklama
Czytałam dzisiaj ulotke dokładnie i jest tam wspomniane że owu po CLO powinna być między 11 a 15dc a co jak cykle są dłuższe i owu jest np 17-19dc. Myślę że to zależy od kobiety. W 13dc jeszcze mały pęcherzyk, idę w 16dc i zobaczymy co coś urósł...
Każdej cykl jest inny :)
 
Dzięki za wsparcie :) Jestem w szoku, że wreszcie coś się ruszyło. To już 10 miesiąc starań. Najpierw o to żeby przywrócic okres, a teraz pierwszy cykl z Clo i miejmy nadzieję, że udany.
U mnie 8 ..... Jestem w szoku że już tak dużo i jak to zleciało. Cały czas myślałam że 6.... A jak policzyłam to 8.... Eh... Trzymam kciuki :) idź koniecznie sprawdzić czy popękały. Bo to też jest wazne.
Swoją drogą... Niezła ta lekarka co ci każe przez 10 dni codziennie :D jest to do wykonania :) wiem po sobie :rolleyes2:
 
U mnie 8 ..... Jestem w szoku że już tak dużo i jak to zleciało. Cały czas myślałam że 6.... A jak policzyłam to 8.... Eh... Trzymam kciuki :) idź koniecznie sprawdzić czy popękały. Bo to też jest wazne.
Swoją drogą... Niezła ta lekarka co ci każe przez 10 dni codziennie :D jest to do wykonania :) wiem po sobie :rolleyes2:

Czas strasznie leci.
Heh. Jakoś damy radę przez 10 dni. Najwyżej później nie będziemy mogli na siebie już patrzeć :D
 
reklama
Czas strasznie leci.
Heh. Jakoś damy radę przez 10 dni. Najwyżej później nie będziemy mogli na siebie już patrzeć :D
Mi lekarz powiedział że co drugi dzień. Bo jak było raz codziennie to nic nie wyszlo. A w tej co zaszłam po zastrzyku to chyba raz było lub dwa i w ciągu 6 dni tylko.
Trzymam mocno kciuki aby się udało.
Ja też jutro wizytuje ale z fasolka sprawdzić co u niej słychać zaczęłam 10 tydzień dzięki clo i ovitrelle.
 
Do góry