reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mi lekarz powiedział że co drugi dzień. Bo jak było raz codziennie to nic nie wyszlo. A w tej co zaszłam po zastrzyku to chyba raz było lub dwa i w ciągu 6 dni tylko.
Trzymam mocno kciuki aby się udało.
Ja też jutro wizytuje ale z fasolka sprawdzić co u niej słychać zaczęłam 10 tydzień dzięki clo i ovitrelle.
Przy którym cyklu ten zestaw Ci pomógł?
 
reklama
Mi lekarz powiedział że co drugi dzień. Bo jak było raz codziennie to nic nie wyszlo. A w tej co zaszłam po zastrzyku to chyba raz było lub dwa i w ciągu 6 dni tylko.
Trzymam mocno kciuki aby się udało.
Ja też jutro wizytuje ale z fasolka sprawdzić co u niej słychać zaczęłam 10 tydzień dzięki clo i ovitrelle.

Będziemy działać ;) Dziękuję bardzo.
Czyli Ovitrelle zdało egzamin. Ja właśnie dzisiaj mam sobie zrobić ten zastrzyk.
Oby u Ciebie też było wszystko w porządku ;)
 
Słyszałam o tym Letrazolu. Że dobry. Masz to od zwykłego gina? Przeraża to, że to jest lek na raka piersi, więc niezła chemia...... Ale pewnie i ja będę musiała go kiedyś wziac na stymulację.
Zmieniłam lekarza, ponieważ u poprzedniego miałam średni monitoring gdyż zawsze cos mu wypadało. miałam 3 cykle z clo, pęcherzyk był tylko w 2 cyklu i przerodził się w torbiel ponad 4 cm... Nowy lekarz od razu zlecił mi badania i dał właśnie letrozole. Powiedział, że ma większą skuteczność i że rzy nim rośnie jeden pęcherzyk , a nie jak przy clo wiele.
Jeśli chodzi a letrozole sporo czytałam artykułów itp. i tak ten lek jest na nowotwór piersi i jego skutkiem ubocznym jest właśnie to że stymuluje jajniki, dlatego też jest wskazany dla kobiet po menopauzie. Wyczytałam własnie, że kobiety po menopauzie muszą stosować antykoncepcję.
Wracając do tematu testowania to dziś zrobiłam test o czułości 10 i widać bledziutką kreseczkę 9 mój mąż też ją zauważył, jako pierwszy a tak na prawde nie wiedział ze jasna już o czymś świadczy) także wzięłam luteinę i popędziłam na bete. Wyniki po 14. 3majcie kciuki :)
 
Myślę że jeszcze jest szansa. Jeżeli będzie rósł prawidłowo 2mm na dobę to 17dc będzie miał 21mm czyli idealnie by szykować się do pęknięcia :) jeden dominujący wystarczy.
Ja wczoraj robiłam te badania. Prolaktyna ok tsh ft3 ft4 wszystko ok ale testosteron mam 68 a jest max 48 w normach... mam teoretycznie pcos wiec to przez to... ale nawet jak mam owulacje dzięki clo to może przez ten testosteron nie mogę zająć w ciąże.. jak myślicie ? Czy ma to aż taki wpływ?
 
A prolaktyna jaka? Ja miałam w pierwszym badaniu pod górną granicą normy. Ginekolog mówiła że testosteron lubi się podnosic jak prolaktyna za duza
Ja wczoraj robiłam te badania. Prolaktyna ok tsh ft3 ft4 wszystko ok ale testosteron mam 68 a jest max 48 w normach... mam teoretycznie pcos wiec to przez to... ale nawet jak mam owulacje dzięki clo to może przez ten testosteron nie mogę zająć w ciąże.. jak myślicie ? Czy ma to aż taki wpływ?
 
Dzisiaj 15 dc. Pani doktor powiedziała, że owulacja będzie gdzieś w piątek, czyli 18 dc. Jest ryzyko trojaczek. Trochę się obawiam, ale będzie co ma być. Od 20 dc mam brać Duphaston przez 10 dni i ostatniego dnia zrobić test ciążowy z krwi.
[/

Spokojnie, ja miałam 4 !!!! piękne pecherzyki. Lekarz miał dylemat czy podawać zastrzyk ze względu na ryzyko ciąży mnogiej. Podał. Dziś mi spadła temp do 36,7 wiec ciąży nie ma. Myśle ze nie powinnaś się przejmować tym straszeniem trojaczkami bo musisz wyluzować i działać :)
 
Zmieniłam lekarza, ponieważ u poprzedniego miałam średni monitoring gdyż zawsze cos mu wypadało. miałam 3 cykle z clo, pęcherzyk był tylko w 2 cyklu i przerodził się w torbiel ponad 4 cm... Nowy lekarz od razu zlecił mi badania i dał właśnie letrozole. Powiedział, że ma większą skuteczność i że rzy nim rośnie jeden pęcherzyk , a nie jak przy clo wiele.
Jeśli chodzi a letrozole sporo czytałam artykułów itp. i tak ten lek jest na nowotwór piersi i jego skutkiem ubocznym jest właśnie to że stymuluje jajniki, dlatego też jest wskazany dla kobiet po menopauzie. Wyczytałam własnie, że kobiety po menopauzie muszą stosować antykoncepcję.
Wracając do tematu testowania to dziś zrobiłam test o czułości 10 i widać bledziutką kreseczkę 9 mój mąż też ją zauważył, jako pierwszy a tak na prawde nie wiedział ze jasna już o czymś świadczy) także wzięłam luteinę i popędziłam na bete. Wyniki po 14. 3majcie kciuki :)
A miałas przerwe miedzy clo a letrozolem?
 
reklama
Zmieniłam lekarza, ponieważ u poprzedniego miałam średni monitoring gdyż zawsze cos mu wypadało. miałam 3 cykle z clo, pęcherzyk był tylko w 2 cyklu i przerodził się w torbiel ponad 4 cm... Nowy lekarz od razu zlecił mi badania i dał właśnie letrozole. Powiedział, że ma większą skuteczność i że rzy nim rośnie jeden pęcherzyk , a nie jak przy clo wiele.
Jeśli chodzi a letrozole sporo czytałam artykułów itp. i tak ten lek jest na nowotwór piersi i jego skutkiem ubocznym jest właśnie to że stymuluje jajniki, dlatego też jest wskazany dla kobiet po menopauzie. Wyczytałam własnie, że kobiety po menopauzie muszą stosować antykoncepcję.
Wracając do tematu testowania to dziś zrobiłam test o czułości 10 i widać bledziutką kreseczkę 9 mój mąż też ją zauważył, jako pierwszy a tak na prawde nie wiedział ze jasna już o czymś świadczy) także wzięłam luteinę i popędziłam na bete. Wyniki po 14. 3majcie kciuki :)
3mam kciuki :)
Myślę, że testosteron może przeszkadzać i prolaktyna też dość wysoka. A przed badaniem prolaktyny posiedziałaś chwile 15min? Dzień wcześniej nie wolno uprawiać seksu, ani się przemęczać ponieważ może to źle wpłynąć na wynik protaktyny.
 
Do góry