reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dzień dobry,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę do was dołączyć :)
Po krotce moja historia wygląda tak. Staramy się z mężem kilka miesięcy o dziecko. Jednak z uwagi na moje długie cykle 60-65 dniowe jest to ciężkie. Na początku starań byłam u ginekologa na podstawie USG zostało stwierdzone PCOS jednak po wykonaniu wszystkich badań lekarka to wykluczyła. Pęcherzyki rosną bardzo powoli. Objawy owulacji (śluz, ból, dodatnie testy owulacyjne itp.)to około 40-44 dzień cyklu. Po czym pęcherzyk nie pęka....i tak co cykl. Pije Inofem, brałam przez trzy miesiące Castagnus. Jednak nie pomogło. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO 1x1. W 12 dc monitoring i pęcherzyk tylko 9 cm. Lekarka powiedziała, że cykl stracony. Mam brać od 16 dnia luteinę. Powiedziała, że często się tak dzieje w pierwszym cyklu i organizm dopiero zaskakuje w drugiem cyklu. Stąd moje pytanie. Czy któraś w Was dziewczyny miała taka sytuację?
Ja mialam w 11d.c pęcherzyk 12mm i urósł. Owu byla 19 d.c. Taki byl moj 3 i 4 cykl z clo.
 
reklama
Dziewczyny w jakim dniu cyklu bralyscie zastrzyki na pęknięcie... Chodzi mi o to, jak szybko rosną po clo pęcherzyki?
Powiem tak ja clo brałam od 2dc po 2 tabletki dziennie przez 5 dni doliczane miałam kolejne 5 dni czyli od brania tabletek równe 10 dni. Ale przeważnie kazał mi przyjechać 13 dc lub 15 dc to zależy od organizmu.
Pojedziesz 9 dc to potem lekarz powie ci kiedy kolejny raz przyjechać. Napewno na jednym monitoringu po clo się nie obejdzie. Ja miałam zawsze 2 razy monitoring po braniu clo.
Lekarz po drugiej wizycie stwierdzał kiedy bierze się zastrzyk. Pęcherzyki muszą być spore ok 20mm. Słuchaj lekarza on wszystko ci powie.
 
Powiem tak ja clo brałam od 2dc po 2 tabletki dziennie przez 5 dni doliczane miałam kolejne 5 dni czyli od brania tabletek równe 10 dni. Ale przeważnie kazał mi przyjechać 13 dc lub 15 dc to zależy od organizmu.
Pojedziesz 9 dc to potem lekarz powie ci kiedy kolejny raz przyjechać. Napewno na jednym monitoringu po clo się nie obejdzie. Ja miałam zawsze 2 razy monitoring po braniu clo.
Lekarz po drugiej wizycie stwierdzał kiedy bierze się zastrzyk. Pęcherzyki muszą być spore ok 20mm. Słuchaj lekarza on wszystko ci powie.
No a ja mam brać od 3 do 7dc po jednej i wizyta dopiero 13 dc. To nie za późno????? Może się umówić na 12 dc. To akurat będę miała poniedziałek więc ewentualnie mogę 9 dc w piątek.
 
Dzisiaj mam 11 dc. Robiłam dzisiaj zastrzyk Bemfola. Pojawił się biały śluz. Czy to znak, że owulacja będzie? Jutro mam wziąć jedna tabletkę Clo.
 
A ja po wczorajszej wizycie jestem spokojna :) pewnie do kolejnej wizyty. Ale wiem, że pęcherzyk rośnie i wiem, że w tym cyklu się uda! Musi! [emoji3590]
 
Byłam dziś na monitoringu (10 dzień cyklu) i pęcherzyk nie urósł [emoji22]
Brałam Clo 4-9 dzień cyklu po 2 tabletki. Miałam cichą nadzieję, że będzie jakiś efekt po Clo, a tu nic, nadal ma wielkość w granicach 10 mm :( [emoji17]Teraz mam brać po 3 tabletki 3-7 dzień cyklu. Mam tez kupić zastrzyk Pregnyl, żeby mieć go w gotowości na przyszły cykl.
 
reklama
Do góry