reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny, a piła któraś z was Inofem albo Inofolic? Czy to rzeczywiście coś pomaga na zajście czy to tylko taki mit?
Ja pilam w zeszłym cyklu symfolic. I lekarka powiedziała że pierwszy raz widzi u mnie takie piękne pęcherzyki. Z tym że dziady nie pękły. I postanowiła mi dać clo i zastrzyk w tym nowym cyklu. Ale zabroniła mi pić cokolwiek żeby zobaczyć jak organizm reaguje na samo clo
 
Ja piję inofem i jeszcze nie zaszłam ale wyniki i samopoczucie mam lepsze
emoji4.png

To też dobra oznaka :) Wiadomo, ze z tym samopoczuciem roznie bywa.
Ja pilam w zeszłym cyklu symfolic. I lekarka powiedziała że pierwszy raz widzi u mnie takie piękne pęcherzyki. Z tym że dziady nie pękły. I postanowiła mi dać clo i zastrzyk w tym nowym cyklu. Ale zabroniła mi pić cokolwiek żeby zobaczyć jak organizm reaguje na samo clo

Zachęciłaś mnie w takim razie :) Jestem w trakcie pierwszego cyklu z Clo więc chyba warto spróbować.
 
reklama
Do góry