reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dzień dobry,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę do was dołączyć :)
Po krotce moja historia wygląda tak. Staramy się z mężem kilka miesięcy o dziecko. Jednak z uwagi na moje długie cykle 60-65 dniowe jest to ciężkie. Na początku starań byłam u ginekologa na podstawie USG zostało stwierdzone PCOS jednak po wykonaniu wszystkich badań lekarka to wykluczyła. Pęcherzyki rosną bardzo powoli. Objawy owulacji (śluz, ból, dodatnie testy owulacyjne itp.)to około 40-44 dzień cyklu. Po czym pęcherzyk nie pęka....i tak co cykl. Pije Inofem, brałam przez trzy miesiące Castagnus. Jednak nie pomogło. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO 1x1. W 12 dc monitoring i pęcherzyk tylko 9 cm. Lekarka powiedziała, że cykl stracony. Mam brać od 16 dnia luteinę. Powiedziała, że często się tak dzieje w pierwszym cyklu i organizm dopiero zaskakuje w drugiem cyklu. Stąd moje pytanie. Czy któraś w Was dziewczyny miała taka sytuację?
 
Podczas monitoringów lekarz stwierdził że w tych dniach mam mi aplikacje zawsze pokazywały różnie bo cykle mam nieregularne od 26 do 34
Ja wlasnie nie wiem czy nie przegielam. Lekarka kazała mi przyjść na USG w 13-15 dc. A clo biorę już od 3dc. A ja z tego co czytam tu i na innych stronach dotyczących tego leku widzę ze monittoring trzeba zacząć od 10-11. A że to weekend mi wypada, to się umówiłam na 9dc. ..... Mogę jeszcze 12 dc. I teraz nie wiem.
 
Możesz iść wcześniej i sprawdzić tobie akurat może owu wypada później. Jakie masz cykle? Kiedy z własnych obserwacji czujesz ból okoloowulacyjny? Ja clo zawsze biorę od 2 do 6 DC i myślę że każda z nas jest inna i owu też ma w różnym czasie
Ja wlasnie nie wiem czy nie przegielam. Lekarka kazała mi przyjść na USG w 13-15 dc. A clo biorę już od 3dc. A ja z tego co czytam tu i na innych stronach dotyczących tego leku widzę ze monittoring trzeba zacząć od 10-11. A że to weekend mi wypada, to się umówiłam na 9dc. ..... Mogę jeszcze 12 dc. I teraz nie wiem.
 
Możesz iść wcześniej i sprawdzić tobie akurat może owu wypada później. Jakie masz cykle? Kiedy z własnych obserwacji czujesz ból okoloowulacyjny? Ja clo zawsze biorę od 2 do 6 DC i myślę że każda z nas jest inna i owu też ma w różnym czasie
Ja nigdy nie czułam owulacji. Test raz jeden mi wyszedk pozytywny przez 7 miesięcy starań w 18 dc. I wtedy jakoś miałam owu. W tym cyklu, w którym nie pękł pęcherzyk żaden, miałam dwa. Jeden 21 i drugi 19 mm w 18 dc.
 
reklama
Czyli u ciebie owulację występują później to gin miał rację żebyś koło 15 DC przyszła bo może jak pójdziesz 9 DC to może być zawczesnie
Ja nigdy nie czułam owulacji. Test raz jeden mi wyszedk pozytywny przez 7 miesięcy starań w 18 dc. I wtedy jakoś miałam owu. W tym cyklu, w którym nie pękł pęcherzyk żaden, miałam dwa. Jeden 21 i drugi 19 mm w 18 dc.
 
Do góry