reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

@Claudia2405 @Paulinaaa123 mialyscie tylko stymulowany cykl clo? Czy jeszcze dodatkowo był zastrzyk z ovitrelle ?
Trzymam kciuki mi się udało przy drugim cyklu z clo i zastrzykiem ovitrelle.
Tylko Clo, dopiero pierwszy cykl, ktory nie byl nawet monitorowany, poniewaz mieszkam za granica i nie mam mozliwosci korzystania tak z uslug polskiego ginekologa. Zreszta mam do niego kawal drogi.. ustalil, ze jezeli nic nie bedzie z 1szego cyklu, to wtedy mam zaczac brac clo od 2 dnia-tym razem przez 7 dni (poprzednio bylo 5) i mam przyjechac do niego w okresie okoloowulacyjnym zeby spradzil czy cos rosnie. Gratulacje dla Ciebie !! :)
 
reklama
Byłam na usg (zalamka)
Miesniak 1 cm w macicy
Zła blizna po cesarke, złe się zrosla
Za małe endometrium- za mały estradiol jak na 10 dc 4,3 mm
Lewy jajnik całkowicie przyrosniety do trzonu
W lewym pęcherzyki 3 w tym jeden dominujący 16 mm =(
 
Byłam na usg (zalamka)
Miesniak 1 cm w macicy
Zła blizna po cesarke, złe się zrosla
Za małe endometrium- za mały estradiol jak na 10 dc 4,3 mm
Lewy jajnik całkowicie przyrosniety do trzonu
W lewym pęcherzyki 3 w tym jeden dominujący 16 mm =(
Glowa do gory !!
Az boje sie co dzieje sie u mnie, ja nie monitorowalam cyklu. Miesniak jakos dawal o sobie znac czy dopiero na usg ?
 
U mnie tez zastrzyk Ovietrelle ... w 14 dc, to moj pierwszy taki cykl... dziś 8 dni po :) staram się nie nakręcać i nie testować
 
Ciężko się nie nakręcić :)

Dziewczyny biorące luteine - chce wam się spać? Mnie dziś scielo w trakcie dnia. Wczoraj miałam zjazd ok 10 rano. Nadal biorę luteine. To już 11-ty dzień na luteine ....
 
Niby do 6 miesięcy można brać bo mi lekarz jeden też chciał przedłużyć z 3 do 6 miesięcy ale ze ja się źle czułam i owu po clo miałam zbyt mocna bo po 3, 4 pęcherzyki to czekałam na wizytę do innego i odpuścilam branie. Ale jeśli masz jeden lub dwa pęcherzyki to może do pół roku przedłuż....
Jesteś nadzieją, że jednak po clo się da. Tylko u mnie juz 4 cykle (1 z Ovitrelle) i powinno się po 3 miesiącach odstawić. Mój gin twierdzi, ze można do 6 miesięcy brać jeśli endo jest w miarę ok. Nie wiem co teraz zrobić, czy nie brac juz clo i zmienić lekarza, czy zaufać temu. Pewnie bez clo nie będę miała owulacji. Chciałabym po prostu odpuścić, nie liczyć tych dni i nie żyć od usg do usg tylko na clo to się nie da.
 
Byłam dzisiaj na monitoringu 9 dc i wreszcie mam pęcherzyk 16x15 w prawym jajnikuw piątek kolejny monitoring a weekend, gin powiedziała ze ma być dla nas owocnynie nastawiam się chociaż bardzo bym chciała żeby się udało.
 
reklama
Do góry