reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

U mnie tez zastrzyk Ovietrelle ... w 14 dc, to moj pierwszy taki cykl... dziś 8 dni po :) staram się nie nakręcać i nie testować
Najlepiej testować 15 dni po mi już wtedy wykazał test ale o czułości 10 mlu
Trzymam mocno kciuki jak nie ten cykl to kolejny z zastrzykiem napewno zaskoczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
@edytab933 @Paulaa28 dziewczyny ale też musicie dac na luz bo tak to wtedy głowa wszystko może blokować A na tym ostatnim cyklu już odpuściłam bo wydawało mi się że raczej nic z tego raz że mało co się staraliśmy i był krótko w domu bo zaledwie 5 dni więc ten cykl wzięłam na straty. Jednak się udało.
 
@edytab933 @Paulaa28 dziewczyny ale też musicie dac na luz bo tak to wtedy głowa wszystko może blokować A na tym ostatnim cyklu już odpuściłam bo wydawało mi się że raczej nic z tego raz że mało co się staraliśmy i był krótko w domu bo zaledwie 5 dni więc ten cykl wzięłam na straty. Jednak się udało.
Niby jestem tego świadoma, ale jednak ciężko wrzucić na luz ...Tym bardziej, ze w pracy mam tak beznadziejna sytuacje, ze ta presja czasu na mnie ciąży ... i chciałoby się jak najszybciej
 
Byłam dziś u gin i podjęłyśmy decyzję, że robimy przerwę w clo, ponieważ w tym cyklu wyjeżdżam na kurs akurat w dniach kiedy trzeba robić monitoring (a dodatkowo sama czuje, ze potrzebuje przerwy). W przyszłym miesiącu mam zrobić hsg. Lekarka zapisała mi Inofem i Metformax. Nigdy nie miałam zdiagnozowanego PCOS i naprawdę boję się zacząć brać metforminę. Pewnie to na zasadzie ,,a może pomoże":( Obecny obraz usg przypomina PCOS ale pewnie dlatego, że byłam na stymulacji. Nie wiem co robić, nie chce się leczyć sama, ale z drugiej strony juz tyle dziwnych leków brałam, które tylko więcej szkód przyniosły niż korzyści.
 
Byłam dziś u gin i podjęłyśmy decyzję, że robimy przerwę w clo, ponieważ w tym cyklu wyjeżdżam na kurs akurat w dniach kiedy trzeba robić monitoring (a dodatkowo sama czuje, ze potrzebuje przerwy). W przyszłym miesiącu mam zrobić hsg. Lekarka zapisała mi Inofem i Metformax. Nigdy nie miałam zdiagnozowanego PCOS i naprawdę boję się zacząć brać metforminę. Pewnie to na zasadzie ,,a może pomoże":( Obecny obraz usg przypomina PCOS ale pewnie dlatego, że byłam na stymulacji. Nie wiem co robić, nie chce się leczyć sama, ale z drugiej strony juz tyle dziwnych leków brałam, które tylko więcej szkód przyniosły niż korzyści.
Mogę Ci z czystym sumieniem powiedzieć że jeśli przepisała ci metformax to go zażywaj. On napewno ci nie zaszkodzi a może pomóc. To jest wlasnie kiedy jest podejrzenie, zdiagnozowane PCOS i przy IO

Ja zażywa bo mam IO ( zdziwienie lekarzy było takie że jak mam IO to pewnie PCOS a PCOS nie mam)
 
Byłam dziś u gin i podjęłyśmy decyzję, że robimy przerwę w clo, ponieważ w tym cyklu wyjeżdżam na kurs akurat w dniach kiedy trzeba robić monitoring (a dodatkowo sama czuje, ze potrzebuje przerwy). W przyszłym miesiącu mam zrobić hsg. Lekarka zapisała mi Inofem i Metformax. Nigdy nie miałam zdiagnozowanego PCOS i naprawdę boję się zacząć brać metforminę. Pewnie to na zasadzie ,,a może pomoże":( Obecny obraz usg przypomina PCOS ale pewnie dlatego, że byłam na stymulacji. Nie wiem co robić, nie chce się leczyć sama, ale z drugiej strony juz tyle dziwnych leków brałam, które tylko więcej szkód przyniosły niż korzyści.
U mnie tez było podejrzenie PCOS. Dwóch lekarzy przepisało mi leki bez zlecenia jakichkolwiek badań! (Na podstawie usg)
Poszłam do trzeciego lekarza stwierdził, ze nie jest to PCOS, ponieważ nie spełnia wszystkich wymogów by moc pod to schorzenie zakwalifikować (usg trwało chyba z 20 min z każdej strony każdy jajnik)
Poszłam do 4 lekarza, który na podstawie badań stwierdził, ze PCOS jest wykluczone.
Zawsze jest warto skonsultować postawiona diagnozę nie tylko z jednym lekarzem.
 
U mnie tez było podejrzenie PCOS. Dwóch lekarzy przepisało mi leki bez zlecenia jakichkolwiek badań! (Na podstawie usg)
Poszłam do trzeciego lekarza stwierdził, ze nie jest to PCOS, ponieważ nie spełnia wszystkich wymogów by moc pod to schorzenie zakwalifikować (usg trwało chyba z 20 min z każdej strony każdy jajnik)
Poszłam do 4 lekarza, który na podstawie badań stwierdził, ze PCOS jest wykluczone.
Zawsze jest warto skonsultować postawiona diagnozę nie tylko z jednym lekarzem.
Dokładnie zgadzam się w 100% bo żeby zdiagnozować to powinno się wykonać badania LH FSH AMH i dokładne USG JAJNIKÓW. inaczej się tego sprawdzić nie da. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
 
reklama
Do góry