reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Tak ja robiłam I jak się okazało są dwa sposoby taki troszkę bolesny gdzie podaje się kontrast pod ciśnieniem i taki zupełnie niebolesny. W trakcie robienia usg wprowadzają Ci taka cieniutką rureczke przez którą podawany jest kontrast. Miałam właśnie to 2 i kompletnie nic nie czułam. Wynik wyszedł mi pozytywny tylko co z tego skoro mój lekarz chce teraz robić mi laparoskopie.
No ja mam nadzieję, że jednak nie będzie to potrzebne.... ;)
Dziewczyny wczoraj pisałam że z testem czekam do soboty że nie chce się nakreceć....Ale wiadomo teoria to jedno a rzeczywistość swoje[emoji6]
Więc wstałam rano i zrobiłam test, dziś powinna pojawić się @ i mam pewność że się pojawi bo znowu była tylko jedna kreseczka [emoji853]
Nie załamuje się, działamy dalej przede mną nowy cykl nowa szansa [emoji4]
Nie przejmuj się, następnym razem się uda!
 
Jak myślicie czy po zastrzyku pregnyl zawsze pęka pęcherzyk czy czulyscie się jakoś inaczej i po jakim czasie od podania zastrzyku? Ja się poje, że mi nie pęknie bo zawsze czuje silny ból podczas owulacji a teraz tylko delikatnie.
 
Nic się nie bój i o tym nie myśl, tylko działać :) spróbuj trochę odpuścić bo głowa dużo robi. Szczerze to też myślałam, że będę miała mocniejsze bóle po tym co wyczytałam w necie a tak wcale nie było. Kiedy idziesz sprawdzić czy owu była?
Jak myślicie czy po zastrzyku pregnyl zawsze pęka pęcherzyk czy czulyscie się jakoś inaczej i po jakim czasie od podania zastrzyku? Ja się poje, że mi nie pęknie bo zawsze czuje silny ból podczas owulacji a teraz tylko delikatnie.
 
Postaram się już o tym nie myśleć. Powiedziała mi że teraz mam czekać na @i jak na teście będą 2 kreski to mam przyjść.
Nic się nie bój i o tym nie myśl, tylko działać :) spróbuj trochę odpuścić bo głowa dużo robi. Szczerze to też myślałam, że będę miała mocniejsze bóle po tym co wyczytałam w necie a tak wcale nie było. Kiedy idziesz sprawdzić czy owu była?
 
U mnie dziś pęcherzyk 16x13mm, niestety w tym cyklu nie będę mieć dalej monitoringu, ponieważ mojego lekarz nie będzie. Powiedział jedynie, ze owulacja tak gdzieś za 3-4 dni. Jedynie zapomniałam zapytać od kiedy zacząć brać Duphaston. Jak to było u Was?
 
Ja biorę od 16 do 25 dc 2 po 1 tabletce
U mnie dziś pęcherzyk 16x13mm, niestety w tym cyklu nie będę mieć dalej monitoringu, ponieważ mojego lekarz nie będzie. Powiedział jedynie, ze owulacja tak gdzieś za 3-4 dni. Jedynie zapomniałam zapytać od kiedy zacząć brać Duphaston. Jak to było u Was?
 
reklama
Do góry