reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jutro @ powinna przyjść planowo. Czuje że będzie, brzuch mnie boli tak okresowo. Jedyne co odróżnia ten cykl to to że nie bolą mnie piersi mam za to wrażliwe sutki i tyle, staram się nie doszukiwać innych objawów bo z doświadczenia wiem że jak się bardzo chce to wszystkie nagle się pojawiają [emoji6] najzwyczajniej w świecie zaczynam sobie sama wkrecać. Czekam na @ do soboty jeśli nie przyjdzie będę testować wcześnie raczej nie, chyba że nie wytrzymam[emoji6]
Dziewczyny w końcu nam się uda. Ja w kolejnym cyklu mam nie brać nic. Sama naturka będzie. We czwartek będę dzwonić o wyniki czy już są. Jak nie to za miesiąc wracamy do Polski na HSG i dodatkowe badanie nasienia. Na szczęście mam krótkie cykle.

@Lena3386 jak sytuacja u Ciebie?

@xPola mam nadzieje ze już smutki przeszły [emoji5]

@mloda1994 jesteś następna w kolejce do testowania [emoji1364][emoji1364]

@aniajg2 powodzenia w staraniach [emoji1364][emoji1364]

Dobrze ze ten dzień się już skończył bo jutro będzie nowy i lepszy [emoji28]
 
reklama
Teraz owulacje będę miała za 2 tyg wiec jest szansa o ile wynik wymazu przyjdzie szybko, ale znając moje szczęście, tak nie będzie. Lekarka mówiła ze czasami wyniki są po 5 dniach a czasami po 3 tygodniach. Czekam zatem spokojnie i na nic się nie nastawiam.
Po cichu liczę ze @ się przesunie troszkę to będę miała więcej czasu żeby się ogarnąć na kolejny przylot gdyby wyniki były szybciej.

Niestety ale ten mięśniak który jest po lewej stronie ujścia, może blokować drogę a skoro teraz była owulacja z prawego to kolejna będzie z lewego wiec na naturze zdany nie ma.
Wy jesteście razem w Polsce? Tzn Ty i mąż? Miał już badanie nasienia? Ja się tego bardzo boje.. :/
 
Grrr... ta wredna temperatura nie chce wzrosnąć! Dziś mój 16dc i ciągle 36,44... :/ W poniedzialek miałam pęcherzyk 21mm.. idę dziś do gina o 8 zobaczymy co powie. A nade mną wisi i grozi jeszcze badanie HSG, coś czuję, że mnie nie ominie.. robiła je któraś z Was?
 
Tak, ja robiłam.
Grrr... ta wredna temperatura nie chce wzrosnąć! Dziś mój 16dc i ciągle 36,44... :/ W poniedzialek miałam pęcherzyk 21mm.. idę dziś do gina o 8 zobaczymy co powie. A nade mną wisi i grozi jeszcze badanie HSG, coś czuję, że mnie nie ominie.. robiła je któraś z Was?
 
Grrr... ta wredna temperatura nie chce wzrosnąć! Dziś mój 16dc i ciągle 36,44... :/ W poniedzialek miałam pęcherzyk 21mm.. idę dziś do gina o 8 zobaczymy co powie. A nade mną wisi i grozi jeszcze badanie HSG, coś czuję, że mnie nie ominie.. robiła je któraś z Was?

Ja jestem przed :) czekam na wyniki badań i działamy
 
Tak ja robiłam I jak się okazało są dwa sposoby taki troszkę bolesny gdzie podaje się kontrast pod ciśnieniem i taki zupełnie niebolesny. W trakcie robienia usg wprowadzają Ci taka cieniutką rureczke przez którą podawany jest kontrast. Miałam właśnie to 2 i kompletnie nic nie czułam. Wynik wyszedł mi pozytywny tylko co z tego skoro mój lekarz chce teraz robić mi laparoskopie.
Grrr... ta wredna temperatura nie chce wzrosnąć! Dziś mój 16dc i ciągle 36,44... :/ W poniedzialek miałam pęcherzyk 21mm.. idę dziś do gina o 8 zobaczymy co powie. A nade mną wisi i grozi jeszcze badanie HSG, coś czuję, że mnie nie ominie.. robiła je któraś z Was?
 
Dziewczyny wczoraj pisałam że z testem czekam do soboty że nie chce się nakreceć....Ale wiadomo teoria to jedno a rzeczywistość swoje[emoji6]
Więc wstałam rano i zrobiłam test, dziś powinna pojawić się @ i mam pewność że się pojawi bo znowu była tylko jedna kreseczka [emoji853]
Nie załamuje się, działamy dalej przede mną nowy cykl nowa szansa [emoji4]
 
reklama
Do góry