reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Trzeba być dobrej myśli :) dobrze ze macie te kontrolę... Ja nic nie wiem czy w ogóle coś to clo pomogło w tym cyklu czy nie...
 
reklama
Powiem tak chodzę do lekarza prywatnie i jeszcze do tego nie w swoim mieście więc dojeżdżamy ale nie żałuję wolę wydać pieniądze na to niż jakbym miała na alkohol itp.
 
No tak wiadomo dobry lekarz to skarb. Ja też chodzę prywatnie do najlepszego specjalisty w mieście i okolicy i też nie płacę mało za wizytę i do tego wszystkie badania prywatnie... Ale pieniądze nie są ważne.. Chodzę do niego od 18 roku życia i kiedyś bardzo mi pomógł... Wyniki badań które mi zlecił mam bardzo dobre a dziecka wciąż brak, może po prostu nie jest narazie czas na nas... Ela93 życzę Ci żeby nowy rok był dla was lepszy i owocny :)
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, śledziłam wasze starania i sama też postanowiłam się odezwać my staramy się od 2 lat z badań u doktora wynika że nie mam owulacji. Zaczęłam pierwszy cykl z Clo i czekam na efekty, za tydzień jadę na monitorowanie czy cos sie dzieje trzymajcie kciuki
 
PaulinaaaP trzymamy kciuki
Ja niestety dziś dostałam okres.. Już się chyba przyzwyczaiłam.. Od trzeciego dnia zaczynam brać clo więc będę czekać. Najgorzej że mam monitoring wyznaczony na 11-12 dzień cyklu a wypada to w wigilię a niestety lekarz chociaż prywatny nie przyjmuje :( więc nawet nie zobaczymy czy coś rośnie
 
PaulinaaaP trzymam kciuki. Sunshine_1988 będzie dobrze trzymam za ciebie też kciuki. Ja czekam na @ jakoś za tydzień powinnam dostać... Dobrze ze możemy się nawzajem wspierać :)
 
@sunshine_1988 a nie możesz iść na usg do kogoś innego to tylko sprawdzenie. Jeśli nie otrzymujesz zastrzyku na pęcherzyki to chyba żaden problem.
@PaulinaaaP trzymam kciuki. Ja we wtorek mam kontrolę owulacji. Skończyłam wczoraj brać clo. Mam nadzieję że będzie chociaż z 3 ładne pęcherzyki i dostanę zastrzyk.
 
Ela93 sprawdziłam już trzech lekarzy prywatnie i dwóch nie pracuje a trzeci ma komplet .. Także w taki dzień wigilijny jest bardzo ciężkotrudno... Poczekam do następnego miesiąca.
 
reklama
Do góry