reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ooo to przy staraniach zazdroszczę ja mam właśnie długie tak 32 - 33 dni, a okres mam ponad tydzień...
Ja wlasnie kiedys takie mialam. Po 6-8 dni bol jak na porod. Glowa z misce caly czas.
Dlatego zaczelam brac tabsy bez przerw non stop kilkanascie lat i bez przerw na @.
A teraz jak zaczelismy sie starac i dostalam pierwsza @ po trzech miesiacach wywolywania to az sie ze szczescia poplakałam.
Jakie to wszystko pokręcone
 
reklama
@Lusia125 też miałam robione badania genetyczne. Wyszedł mi mthr oby dwa nie prawidłowe w tym jeszcze pai i czynnik v (r2) nie prawidłowy. Więc czeka mnie trochę leków. Zaczęłam już brać prenatal uno są tam witaminy metylowe. Wyniki też wyslalam do genetyka i w poniedziałek będę dzwoniła. 18 grudnia na kontrolę owulacji i liczę że będzie zastrzyk
 
Ela93 wiem co czujesz w takim razie. Dla mnie to był zonk jak wyszło że to mam bo nie miałam żadnych objawów typu żylaki siniaki itp Ale będzie dobrze. Dlatego pewnie poronienie.... Mi lekarz właśnie mówił jeszcze przed naszymi staraniami że w ciążę z tym zajść można bez problemu gorzej utrzymać... Ja póki co mam problem z tym pierwszym heh ale jak wiem że mam ten gen wiem bynajmniej że jak dowiem się że jestem w ciąży muszę zrobić badanie krwi białka s. Jak wyniki będą zle do 10tc muszą włączyć leczenie inaczej płód obumrze... Też lekarz ci zlecił to badanie?
 
Ela93 wiem co czujesz w takim razie. Dla mnie to był zonk jak wyszło że to mam bo nie miałam żadnych objawów typu żylaki siniaki itp Ale będzie dobrze. Dlatego pewnie poronienie.... Mi lekarz właśnie mówił jeszcze przed naszymi staraniami że w ciążę z tym zajść można bez problemu gorzej utrzymać... Ja póki co mam problem z tym pierwszym heh ale jak wiem że mam ten gen wiem bynajmniej że jak dowiem się że jestem w ciąży muszę zrobić badanie krwi białka s. Jak wyniki będą zle do 10tc muszą włączyć leczenie inaczej płód obumrze... Też lekarz ci zlecił to badanie?
Jeszcze nic nie zlecił bo jak byłam u niego pod koniec listopada to wyników jeszcze nie miałam. Dostałam nie dawno teraz jadę 18 grudnia do niego. Więc mam nadzieję że coś zleci. Najpierw muszę od genetyka się dowiedzieć niektórych rzeczy a zobaczymy co lekarz powie
 
Ela93 będzie dobrze.:) ja dziś nie dość że w pracy miałam fatalny dzień jutro mam ważne egzaminy to na dodatek dostałam @ a już myślałam że może się udało bo był skok temp... Ehh musiałam chyba to wydusic z siebie.. :(
 
@Lusia125 Ja jutro mam wizytę u genetyka w sprawie wyników do południa i ginekologa o 15 jadę na zastrzyk. Więc od jutra zaczynam starania. Taka jestem ciekawa czy zachacze w tym miesiącu.
@Xinak a wysoka masz ta prolaktyne ? W tym miesiącu @ trwała prawie 9 dni
 
Ja we wtorek testuje jeśli nie przyjdzie @. Ale chyba nici w tym miesiącu i jeden cykl kolejny do starań
 
reklama
Hej wszystkim :-D:) postanowiłam dołączyć do was, staramy się z mężem od prawie 3 lat, ale tak bardzo intensywnie od roku , jestem pierwszy cykl na CLO (3-5dzien) plus estrofem. Mam dość długie cykle, wczoraj(13dc) byłam na monitoringu- endo ładne ale jajeczek brak ... mam przyjechać w poniedziałek to będzie 17dc. Jestem bardzo ciekawa czy CLO faktycznie działa cuda ...:rolleyes2::sorry: zycze wam dwóch kreseczek ;)
 
Do góry