reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziś zaczynam 7 tydzien. Za tydzien mam pierwsza wizyte. Powiem Wam szczerze ze mi nic nie dolega. Zero dolegliwosci, tylko brak okresu. Z poczatku mialam bole podbrzusza ale takie to zniesienia i w sumie odtracalo mnie od slodyczy gdzie na co dzien moglam jesc kilogramami. No a teraz nic. Nie wiem co to poranne mdlosci itd.
 
Witaj Xinak:) chyba jesteś tu nowa? Co tam u was dziewczyny? Ja dziś 22dc, już śluz nieplodny od paru dni więc pozostaje mi czekać. Najgorsze w tym wszystkim jest właśnie to czekanie. Jeszcze mnie przeziębienie łapie...bardzo rzadko choruje. Mam nadzieję że cytryna i miód pomogą :)
 
reklama
Hej :) leci do przodu. Od 7 grudnia mam @ po dupku. Biorę już clo i 18 grudnia wizyta na kontrolę owulacji i może dostanę ovitrelle zastrzyk.
Tak to dni lecą ale czasami jest mi smutno bo była bym w 4 miesiącu już.
 
Do góry