reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mój trzeci cykl z CLO, pierwszy z podwójna dawka.
Dziś miałam monitoring 12dc i na razie są dwa pęcherzyki po 12 mm w lewym jajniku i endometrium 6 mm. Na początku przyszłego tygodnia monitoring żeby zobaczyć czy coś urosły. Jak w tym cyklu nie wyjdzie to zmiana leku na Lamette.
 
reklama
Mój trzeci cykl z CLO, pierwszy z podwójna dawka.
Dziś miałam monitoring 12dc i na razie są dwa pęcherzyki po 12 mm w lewym jajniku i endometrium 6 mm. Na początku przyszłego tygodnia monitoring żeby zobaczyć czy coś urosły. Jak w tym cyklu nie wyjdzie to zmiana leku na Lamette.
Powodzenia :)
 
Ja dziś byłam u lekarza i dostałam Lamette od 3 dnia cyklu przez 5 dni mam brać po jeden tabletce i od 10 do 12 dnia mam zjawić się na monitoringu. I tak przez 3 miesiące.
 
O miło że pamiętasz o mnie. Już dawno nie byłam na tym forum jakoś czasu brak. Same przygotowania heh[emoji106] jeszcze przed. Jutro kończę 37tc więc już bezpiecznie. W poniedziałek byłam u lekarz szyjka mega skrócona kazał tak do 7grudnia się oszczędzać. Jak dla mnie niech się dzieje co chce bo już mi ciężko i nie mogę się doczekać synka[emoji170] a u ciebie jak tam? Który to tc?

Dziewczyny ciągle o was pamiętam. Pamiętajcie 2020 bd waszym rokiem[emoji8][emoji8]
@Lusia125 co tam u ciebie słychać? Już po czy jeszcze ?
 
O miło że pamiętasz o mnie. Już dawno nie byłam na tym forum jakoś czasu brak. Same przygotowania heh[emoji106] jeszcze przed. Jutro kończę 37tc więc już bezpiecznie. W poniedziałek byłam u lekarz szyjka mega skrócona kazał tak do 7grudnia się oszczędzać. Jak dla mnie niech się dzieje co chce bo już mi ciężko i nie mogę się doczekać synka[emoji170] a u ciebie jak tam? Który to tc?

Dziewczyny ciągle o was pamiętam. Pamiętajcie 2020 bd waszym rokiem[emoji8][emoji8]

Fajnie :) i ze chłopiec to super :) u mnie chłopczyk mega grzeczny i od noworodka super. Bezproblemowy :) życzę Ci szybkiego i sprawnego porodu :)
 
O miło że pamiętasz o mnie. Już dawno nie byłam na tym forum jakoś czasu brak. Same przygotowania heh[emoji106] jeszcze przed. Jutro kończę 37tc więc już bezpiecznie. W poniedziałek byłam u lekarz szyjka mega skrócona kazał tak do 7grudnia się oszczędzać. Jak dla mnie niech się dzieje co chce bo już mi ciężko i nie mogę się doczekać synka[emoji170] a u ciebie jak tam? Który to tc?

Dziewczyny ciągle o was pamiętam. Pamiętajcie 2020 bd waszym rokiem[emoji8][emoji8]
Dzisiaj z usg ostatniego czyli 14 listopada wypada 14w2d ale z kosmówki jest o tydzień do przodu czyli wypadało by 15w2d. Za 2.5 tygodnia mam wizytę. Badania genetyczne odebrałam bo robiłam sanco te droższe. Dzidzia zdrowa i będę miala dziewczynkę. Czekam z niecierpliwością na wizytę i usg. U Ciebie już końcówka A u mnie w grudnia będzie połowa.
 
To życzę zdrówka a czujesz się dobrze? I gratuluję córeczki [emoji8] zobaczysz jak to szybko zleci a już też bd na końcówce [emoji847]
Dzisiaj z usg ostatniego czyli 14 listopada wypada 14w2d ale z kosmówki jest o tydzień do przodu czyli wypadało by 15w2d. Za 2.5 tygodnia mam wizytę. Badania genetyczne odebrałam bo robiłam sanco te droższe. Dzidzia zdrowa i będę miala dziewczynkę. Czekam z niecierpliwością na wizytę i usg. U Ciebie już końcówka A u mnie w grudnia będzie połowa.
 
reklama
Do góry