reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Fajnie się czyta Wasze posty [emoji3059] dają nadzieję i wiarę że się uda.

Ja dziś zaczęłam 1 cykl z clo. Zobaczymy co przyniesie. Powiem szczerze że pesymistycznie to widzę ale m nie daje mi stracić do końca wiary.

Martwię się tylko skutkami ubocznymi zażywania clo...
Ja przy jednej tabletce dziennie nie miałam skutków ubocznych
 
reklama
Kurcze nie wiem, ale teraz nie jestem na clo i już 17dc a temperatura nic, a nic w górę [emoji3525]
Ja za to 14 dc i plamienia. A trzy dni temu u lekarza na USG było wszystko ok. Nawet torbieli nie miałam. Kupiłam zastrzyk, w poniedziałek miałam wziąć a widzę że tu nic z tego nie będzie. Albo mi się wchlonal ten pęcherzyk albo przerósł? Nie wiem....
 
Ja za to 14 dc i plamienia. A trzy dni temu u lekarza na USG było wszystko ok. Nawet torbieli nie miałam. Kupiłam zastrzyk, w poniedziałek miałam wziąć a widzę że tu nic z tego nie będzie. Albo mi się wchlonal ten pęcherzyk albo przerósł? Nie wiem....
A idziesz jeszcze raz na usg?
 
reklama
Do góry