reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Kurczę nie wiem co robić. Ale chyba tych plamien nie będę liczyć. Mam nadzieję że gdybym się jednak myliła ten 1 dzień nie będzie robił z początku cyklu różnicy
Cytuję:
''Cykl zaczyna się pierwszego dnia prawdziwej miesiączki, a kończy ostatniego dnia przed następną prawdziwą miesiączką. Jako pierwszy dzień cykluzapisujemy ten dzień, który był w kalendarzu, gdy kobieta zaczęła obserwować u siebie krwawienie miesiączkowe o typowym natężeniu (plamienie to jeszcze nie miesiączka, ale końcówka poprzedniego cyklu), niezależnie od tego, o której to było godzinie (nawet 5 minut przed północą). Jeśli natomiast prawdziwa miesiączka zaczęła się w nocy, a kobieta spostrzegła to dopiero rano, to jako początek miesiączki i pierwszy dzień cyklu wpisuje ranną datę''
 
Ja mam długie cykle. Ok 30 dni więc u mnie o tej porze to raczej normalna wielkość. Nie wiem zresztą..... I tak nie liczę na nic
Ja mama cykle 31-34 dni ale ostatnio owu miałam w 13 dniu i tyle spóźnienia. Dziś pobolewanie jajnikow ale mam combo bo i clo i lamette więc duza stymulacja A w piatek usg
 
Cytuję:
''Cykl zaczyna się pierwszego dnia prawdziwej miesiączki, a kończy ostatniego dnia przed następną prawdziwą miesiączką. Jako pierwszy dzień cykluzapisujemy ten dzień, który był w kalendarzu, gdy kobieta zaczęła obserwować u siebie krwawienie miesiączkowe o typowym natężeniu (plamienie to jeszcze nie miesiączka, ale końcówka poprzedniego cyklu), niezależnie od tego, o której to było godzinie (nawet 5 minut przed północą). Jeśli natomiast prawdziwa miesiączka zaczęła się w nocy, a kobieta spostrzegła to dopiero rano, to jako początek miesiączki i pierwszy dzień cyklu wpisuje ranną datę''
Dziękuję za tak dobre wytłumaczenie. Zatem clo wezmę dopiero w piątek
 
Powiem Wam dziewczyny, ze ja dziś fiksuje [emoji85][emoji85][emoji85] dziś o 17 mam wizytę będziemy ustalać pierwsza stymulację owulacji. Od rana tylko zerkam na zegarek która godzina. Stresuje się tą wizytą. Po Hsg tez działaliśmy może już się udało ? Nie nadaje się do takich emocji 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, ze ja dziś fiksuje [emoji85][emoji85][emoji85] dziś o 17 mam wizytę będziemy ustalać pierwsza stymulację owulacji. Od rana tylko zerkam na zegarek która godzina. Stresuje się tą wizytą. Po Hsg tez działaliśmy może już się udało ? Nie nadaje się do takich emocji 🤦🏼‍♀️

Spokojnie, nie stresuj się :)
 
Do góry