reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Spokojnie urośnie [emoji1303] ja szłam na chorobowe w 20tc jakoś i niektórzy jeszcze nie zauważyli hehe miałam brzuszek ale w sumie maskowalam trochę. Teraz mam jak jak to mąż mówi piłeczkę, tylko brzuch na szczęście.
Jeszcze czasami mnie mdlosci męczą ale już mniej niż na początku. Za to po moim brzuchu nic nie widać abym była w ciazy.
 
reklama
Fajnie się czyta Wasze posty [emoji3059] dają nadzieję i wiarę że się uda.

Ja dziś zaczęłam 1 cykl z clo. Zobaczymy co przyniesie. Powiem szczerze że pesymistycznie to widzę ale m nie daje mi stracić do końca wiary.

Martwię się tylko skutkami ubocznymi zażywania clo...
 
Melduję się po wizycie, pęcherzyk 20 mm dostałam ovitrelle mam wziąść dziś i działać dziś i jutro, mam bardzo zły progesteron dostałam zalecenie 2x1 od jutra.
(Dziś 14 dc 0.08 przy normie 0.8 do 3.0)
Prolaktyna spadła dopiero po 1 tab bromergonu
Za 14 dni mam robić bete....
 
Hej, czy któraś z was pomogłaby mi z wynikami badań męża? Czy są bardzo złe?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191129_225215.jpg
    Screenshot_20191129_225215.jpg
    321,1 KB · Wyświetleń: 47
Melduję się po wizycie, pęcherzyk 20 mm dostałam ovitrelle mam wziąść dziś i działać dziś i jutro, mam bardzo zły progesteron dostałam zalecenie 2x1 od jutra.
(Dziś 14 dc 0.08 przy normie 0.8 do 3.0)
Prolaktyna spadła dopiero po 1 tab bromergonu
Za 14 dni mam robić bete....
Trzymam kciuki :) ja zapisałam się na USG dopiero na 21 w poniedziałek. Nie było wolnych wcześniej godzin. Ale lekarz kazał mi w poniedziałek więc myślę że nie będzie za późno. Pregnyl już w lodówce. Mam nadzieję że mi też urośnie.
 
Trzymam kciuki :) ja zapisałam się na USG dopiero na 21 w poniedziałek. Nie było wolnych wcześniej godzin. Ale lekarz kazał mi w poniedziałek więc myślę że nie będzie za późno. Pregnyl już w lodówce. Mam nadzieję że mi też urośnie.
Oczywiście że urosnie jesteś dwa dni po mnie =) u mnie zastrzyk już poszedł, po ilu dniach po zastrzyku beta wyjdzie wiarygodna?
 
Oczywiście że urosnie jesteś dwa dni po mnie =) u mnie zastrzyk już poszedł, po ilu dniach po zastrzyku beta wyjdzie wiarygodna?
Oj nie wiem..... Może dziewczyny ci powiedzą. To twój pierwszy zastrzyk? A o ktorej wzięłaś? Dasz znać jeśli odczujesz owu? Ja przy poprzednim zastrzyku w ogóle nie czułam owu. Myślałam że jej nie było w ogóle. A mierzysz temperaturę przy t wszystkim?
 
Oj nie wiem..... Może dziewczyny ci powiedzą. To twój pierwszy zastrzyk? A o ktorej wzięłaś? Dasz znać jeśli odczujesz owu? Ja przy poprzednim zastrzyku w ogóle nie czułam owu. Myślałam że jej nie było w ogóle. A mierzysz temperaturę przy t wszystkim?
Nie mierze bo w nocy mierze córce cukier więc jest nie miarodajna w moim przypadku. Zastrzyk Wzięłam o 23.00 =) działać mam dziś jutro i niedzielę:)
 
reklama
Oczywiście że urosnie jesteś dwa dni po mnie =) u mnie zastrzyk już poszedł, po ilu dniach po zastrzyku beta wyjdzie wiarygodna?
Ja robiłam 15 dni po zastrzyku test o czułości 10 mlu i wyszła słaba kreska ale beta już powinna się pokazać mała ale powinna.

@Lusia125 ja tak się zastanawiam gdzie to wszystko tam się mieści bo czasami po jedzeniu się pokaże brzuszek ale na drugi dzień wraca do normalności.
 
Do góry