reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Moje drogie czy slyszalyscie o żelu dopochwowym Perfect vaginal? Czy stosowalyscie? Jakieś opinie? Ja mam już 5 cykl z Clos i nic. Może on by pomógł.
 
Hej:) mam takie pytanie jak bralyscie clo bo cZytalam żeby brac przed posiłkiem, i ostatnio brałam przed śniadaniem na pusty brzuch... A wy jak bierzecie?
 
reklama
Ja liczę cykl od pojawienia się plamien. Zazwyczaj drugiego dnia zaczyna się mocne krwawienie.
I liczyłabym ze plamienia to 1 dzień a clo brałabym od 3.
Tylko ja jestem „stara” i znam swój organizm i zazwyczaj podejmuje odważne decyzje jak np branie euthyrox na własna rękę. Endokrynolog wczoraj potwierdziła ze dobrze zrobiłam. Dawka jest ok bo ładnie zbiła TSH. Mam nadal to brać i co 2 mięs kontrolować TSH.
Ale !!!! to dotyczy mnie !!! W przypadku innych osob nie namawiałabym .
Kurczę nie wiem co robić. Ale chyba tych plamien nie będę liczyć. Mam nadzieję że gdybym się jednak myliła ten 1 dzień nie będzie robił z początku cyklu różnicy
 
Do góry