reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

W pon miałam pęcherzyk 12mm a dzisiaj nad ranem mnie mega zaczął boleć jajnik. I to tak boli a za chwilę przechodzi. Nie jest to jednorazowy ból a powtarzający się co jakiś czas. Co to może być?? Na owulację za wcześnie...
 
reklama
Dziewczyny, macie jakies sposoby na bolace piersi?
Ten bol jest straszny, nie moge ich nawet dotkac. Podczas siedzenia mam nawet wrazenie, ze czuje, jak krew mi w zylach plynie.
A bieganiu nawet myslec nie chce [emoji45] rano odstawilam corke do przedszkola. Mlodej bylo zimno, wiec kawalek podbieglysmy, a mi sie az czarno przed oczami zrobilo...
 
Jem migdały, ryby, awokado. Może coś pomoże.
Czytałam też że można brać Acard, ale to pewnie nie pomaga od razu.
Ja tez od miesiąca inaczej jem:) owsianki z cynamonem, mięso głównie pieczone, ryby, awokado, migdały i siemie lniane do owsianki, Ostanio zakupilam tez czarnuszke bo słyszałam ze dobrze działa. No i odstawiłam słodycze i napoje słodzone;) moze pomoze:)
 
Ja tez od miesiąca inaczej jem:) owsianki z cynamonem, mięso głównie pieczone, ryby, awokado, migdały i siemie lniane do owsianki, Ostanio zakupilam tez czarnuszke bo słyszałam ze dobrze działa. No i odstawiłam słodycze i napoje słodzone;) moze pomoze:)

No ja jem zdrowo od dawna, że względu na cukrzycę, więc w sumie nic nowego do diety nie wprowadziłam. Zobaczymy czy to coś pomoże.
 
Ja tez od miesiąca inaczej jem:) owsianki z cynamonem, mięso głównie pieczone, ryby, awokado, migdały i siemie lniane do owsianki, Ostanio zakupilam tez czarnuszke bo słyszałam ze dobrze działa. No i odstawiłam słodycze i napoje słodzone;) moze pomoze:)
O ja dziś też miałam pierwszy raz z czarnuszka ;)
 
Jutro będzie 32 dc @ brak. 21 dni po owu. Jutro rano zrobię test. Piersi zaczynają boleć i dzisiaj czułam trochę takie ciągnięcie w podbrzuszu. Czy jest możliwe aby @ się tyle przeciągnela po owu?
 
Jutro będzie 32 dc @ brak. 21 dni po owu. Jutro rano zrobię test. Piersi zaczynają boleć i dzisiaj czułam trochę takie ciągnięcie w podbrzuszu. Czy jest możliwe aby @ się tyle przeciągnela po owu?
Wszytsko jest możliwe wiem to po sobie. A robiłam już testy czy to pierwszy w tym cyklu?
 
reklama
Do góry