reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jak to jest z tą prolaktyna . Biorą lek od 1 dawki dr kazala odczekać 2 tyg i powtórzyć wynik. Powtorzylam był Nie całe 7 po czym teraz zrobiłam znowu i jest 29 i rośnie czyli dawka za mała czy co?
Głupieje już.
 
Jak to jest z tą prolaktyna . Biorą lek od 1 dawki dr kazala odczekać 2 tyg i powtórzyć wynik. Powtorzylam był Nie całe 7 po czym teraz zrobiłam znowu i jest 29 i rośnie czyli dawka za mała czy co?
Głupieje już.
Jakie bierzesz leki na PRL? Powiedz mi przed badaniem wspolzylas, miałaś wysiłek fizyczny, siedziałas minimum 15 minut przed pobraniem krwi na to badanie, stresowalas się, denerwowalas się?

Co do PRL dużo czynników może spowodować podniesienie PRL nawet przy braniu regularnie lekow
 
Jak to jest z tą prolaktyna . Biorą lek od 1 dawki dr kazala odczekać 2 tyg i powtórzyć wynik. Powtorzylam był Nie całe 7 po czym teraz zrobiłam znowu i jest 29 i rośnie czyli dawka za mała czy co?
Głupieje już.

Ja tez mam bardzo wysoką prolaktyne lekarz wcale nie chce mi jej zbijać mówi ze prolaktyna wzrasta po jedzeniu, seksie, nieprzespanej nocy, stresie czy ciasnym staniku i ze to najmniejszy problem ja nic nie dostałam na zbicie prolaktyny.
 
Ja tez mam bardzo wysoką prolaktyne lekarz wcale nie chce mi jej zbijać mówi ze prolaktyna wzrasta po jedzeniu, seksie, nieprzespanej nocy, stresie czy ciasnym staniku i ze to najmniejszy problem ja nic nie dostałam na zbicie prolaktyny.
[emoji54][emoji54] Naprawdę? U mnie norma była do 24 a miałam około 50 i mimo nie wielkiej różnicy dostałam bromergon pół ta letki na noc przez 2 tygodnie później 2 miesiące dziennie po 1 tabletce na noc i później żeby odstawić znowu dwa tygodnie po pół tabletki na noc i PRL zeszła do 2.0

A w DE sprawdzałam prolaktyne to mam unormowana norma jest do prawie 500 a ja mam 321 albo 341 już dokładnie nie pamiętam bym musiała zerknąć w badania.
 
Tak brałam od 2 do 5 dnia po 2 tabletki. Oprócz tego zastrzyki Fostimon w 3,5 i 7 dc. W 10 dc zastrzyk ovitrelle. Owulacja była 31 października lub 1 listopada. Gdy byłam w 15 dniu cyklu na monitoringu było już po owulacji. Dzisiaj rano zrobiła test ale wyszedł negatywny nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj wypada 20 dni po owu. Jeszcze dopadło mnie przeziębienie i boję się brać leków na własną rękę. Zastanawiam się czy miesiączka może się tak przeciągnąć albo zatrzymała się po lekach.
 
Tak brałam od 2 do 5 dnia po 2 tabletki. Oprócz tego zastrzyki Fostimon w 3,5 i 7 dc. W 10 dc zastrzyk ovitrelle. Owulacja była 31 października lub 1 listopada. Gdy byłam w 15 dniu cyklu na monitoringu było już po owulacji. Dzisiaj rano zrobiła test ale wyszedł negatywny nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj wypada 20 dni po owu. Jeszcze dopadło mnie przeziębienie i boję się brać leków na własną rękę. Zastanawiam się czy miesiączka może się tak przeciągnąć albo zatrzymała się po lekach.
Ja brałam tylko Clo, pęcherzyki się wchłonęły, @ nie przyszla a miałam ok 10dni spóźnienia i jak poszłam do gina to okazało się że idzie owulacja. Więc wszytsko jest możliwe. Ale idź na betę, będziesz spokojniejsza:)
 
Adjustments.JPG
naprawdę właśnie czytałam, ze każda z Was dostaje bromergon. Pytałam się go czy nie powinnam brać czegoś na obniżenie prolaktyny powiedział, ze jak będziemy się stymulować to wtedy zobaczymy. We wtorek miałam Sono HSG wyszło ok i teraz w następny piątek mam wizytę wiec zobaczymy co on powie.
 
reklama
Do góry