reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jestem po wizycie. Zrobil usg, jest pewien ze to nie pozamaciczna ani biochemiczna. Beta owszem wzrasta powoli, ale endo wyglada na ciazowe. Mam powtorzyc bete w czwartek w innym labolatorium, dodatkowo zrobic tez progesteron. Jesli beta bedzie ok, kazal wykupic duphaston.
Ogolnie powiedzial, ze mimo ze cykl byl monitorowany to owu chyba przeciagnela sie z 1.11 na 6.11. ogolnie bylby to jakis 3 tc
U mnie też była dodania beta i się okazało, że to ciąża biochemiczna. Ale nie poddawaj się! Wiesz, że możesz zajść w ciążę. Mi się udało w kolejnym cyklu czyli tak jak Ty teraz zaczynasz.
Wiem, że to nie jest łatwe, bo po staraniach się człowiek cieszy, że w końcu się udało. Po ciąży biochemicznej dużo osób zachodzi bardzo szybko kolejny raz. Ja jestem tego dobrym przykładem. Ciąża rozwija się prawidłowo i niedługo zaczynam 6 miesiąc. Tylko ja cały czas stosowałam clo
 
reklama
Jestem po wizycie. Zrobil usg, jest pewien ze to nie pozamaciczna ani biochemiczna. Beta owszem wzrasta powoli, ale endo wyglada na ciazowe. Mam powtorzyc bete w czwartek w innym labolatorium, dodatkowo zrobic tez progesteron. Jesli beta bedzie ok, kazal wykupic duphaston.
Ogolnie powiedzial, ze mimo ze cykl byl monitorowany to owu chyba przeciagnela sie z 1.11 na 6.11. ogolnie bylby to jakis 3 tc
Może tak, a może miałaś dwie owulacje i temu wcześniejsza ciąża ? Różne rzeczy się dzieją przy stymulacji. Trzymam kciuki :)
 
Jestem po wizycie. Zrobil usg, jest pewien ze to nie pozamaciczna ani biochemiczna. Beta owszem wzrasta powoli, ale endo wyglada na ciazowe. Mam powtorzyc bete w czwartek w innym labolatorium, dodatkowo zrobic tez progesteron. Jesli beta bedzie ok, kazal wykupic duphaston.
Ogolnie powiedzial, ze mimo ze cykl byl monitorowany to owu chyba przeciagnela sie z 1.11 na 6.11. ogolnie bylby to jakis 3 tc

oooo ... i to jest wiadomość :)
 
Wlasnie bylam pewna ze owu byla z lewego jajnika, a ten dzisiaj stwierdzil ze widac ja po prawej stronie. Wiec wcale nie jest wykluczone ze byly dwie.
Ostatecznie wszystko okaze sie w czwartek po becie i wynikach progesteronu...
Może tak, a może miałaś dwie owulacje i temu wcześniejsza ciąża ? Różne rzeczy się dzieją przy stymulacji. Trzymam kciuki :)
 
Byłam dzisiaj na monitoringu. Nie mam już torbieli :) Jest jeden pęcherzyk w lewym jajniku, 18 mm. Endometrium za to mniejsze niż w zeszłym cyklu, bo 5,5mm w porywach do 7,5 mm. Jutro Ovitrelle. Od dzisiaj przez tydzień starania. Od niedzieli Duphaston. W czwartek kolejny monitoring. Nie chce się nakręcać tak jak ostatnio, będzie co ma być.
 
reklama
Do góry