reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja juz sama nie wiem co to jest.
Myslalam ze zaczyna sie @, byla "żywa krew", przez okolo pol godziny. Teraz wkladka czysta.
Idzie z tym wszystkim zglupiec. Po 16 jade na usg.
Jak sie pierd. to pierd. sie wszystko.
U mnie też była dodania beta i się okazało, że to ciąża biochemiczna. Ale nie poddawaj się! Wiesz, że możesz zajść w ciążę. Mi się udało w kolejnym cyklu czyli tak jak Ty teraz zaczynasz.
Wiem, że to nie jest łatwe, bo po staraniach się człowiek cieszy, że w końcu się udało. Po ciąży biochemicznej dużo osób zachodzi bardzo szybko kolejny raz. Ja jestem tego dobrym przykładem. Ciąża rozwija się prawidłowo i niedługo zaczynam 6 miesiąc. Tylko ja cały czas stosowałam clo
 
Dziewczyny czy któraś bierze witaminę B6?
Ponoć podnosi progesteron . Czy bierze się ja cały czas czy w określonych dniach cyklu?
 
Kiedyś czytalam, że proga też podnosi wit C., ale żeby zobaczyć różnice należy suplementować ok. 6miesięcy
No wit c wiem, ja już od dawna biorę nawet dla zdrowotności ale jakoś mi nie pomogła a czytam że Wit B6 ma bardzo duże znaczenie i jej niedobór też przyczynia się do niepłodności.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które zażywały CLO w ilości 2 tabletki dziennie. Bralyscie jednoczenie dwie czy jedna rano a jedna wieczorem?
 
reklama
Do góry