reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Będzie dobrze! Pierwszy raz z clo? Napisz co powie na wizycie
Oczywiście że dam Wam znac. Mam na 15:00. Tak Tak. Pierwszy raz na clo. Dlatego tak sieje panike. W następnym cyklu już pójdę pewnie później trochę jak będę wiedziała jak jajniki zareagują. A teraz wolę wiedzieć co się tam dzieje już wcześniej
 
Oczywiście że dam Wam znac. Mam na 15:00. Tak Tak. Pierwszy raz na clo. Dlatego tak sieje panike. W następnym cyklu już pójdę pewnie później trochę jak będę wiedziała jak jajniki zareagują. A teraz wolę wiedzieć co się tam dzieje już wcześniej

Oby u Ciebie ten pierwszy cykl z CLO był szczęśliwy, nie tak jak u mnie ;)
 
Mój mąż się bardzo ucieszył jak mu powiedziałam, że pęcherzyki zaginęły w akcji:) ooo super bliźniaki! Mam RP na Clo w razie w więc się nie poddaje

Ja miałam piękne 4 pecherzyki i ani czworaczków, ani bliźniaków ani nawet jednego nie będzie

Brzydki miałam pierwszy dzień @. Inny niż zwykle. Widać działanie leków. Wczoraj postanowiłam ze nie będę robić badań ani przyjmować więcej leków. Wg moich ustaleń to pecherzyki pojawiają się bez stymulacji a czy pękają .... kiedyś może pękną i coś z tego będzie :)
Przytulamy się na tyle często, ze nie przegapimy :)
A dzieci już mamy. Może nie wspólne ale w sumie 5 :) wiec jest co robić :)
 
Czy zdarzyło wam się, że ginekolog powiedział "nie ma już pęcherzyków" a jednak był pęcherzyk i owulacja? Żeby usg nie było zbyt dokładne?
 
Mi tez ostatnio w 9 dc powiedziała ze nie ma widocznych a później urósł do 23 mm. Ostatnio niby tez mi powiedziała ze nie ma widocznych wyraźnie dominujących pęcherzyków bo nie widać aż tak dobrze a czuje cały czas jajnik i po paskach stężenie lh rośnie z dnia na dzień bo widzę po kolorze pasków i czuje ze będę miła owulacje. A na monitoringu byłam tylko w 12 dc a zazwyczaj mam w 17 owulacje. Wiec dla mnie może tez jest jakaś nadzieja
 
reklama
Do góry