reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Shittttttttttt :/ :/ i co ginekolog na to? Jaki ma plan?
Żadnego nie ma planu. Mam jedynie w środę przyjść zobaczyć czy zmalał trochę. Może jeszcze jakimś cudem za tą torbielą jest pęcherzyk jakiś ale mało prawdopodobne.
Potem twierdzi że trzeba odstawić wszystkie leki, wszystkie specyfiki i czekac i obserwować jak będzie wyglądał cykl bez niczego.
Lekarka mówi że w całej jej karierze medycznej nie widziała takiego dziwnego przypadku żeby tak dziwnie jajniki reagowały na wszystko.
Powiedziała tylko że stymulacja w moim wypadku odpada całkowicie bo będę miała takie torbiele że trzeba je będzie operować.
 
Masz mozliwosc udania sie do innego ginekologa? Nie warto opierac sie na opinii jednego.
Żadnego nie ma planu. Mam jedynie w środę przyjść zobaczyć czy zmalał trochę. Może jeszcze jakimś cudem za tą torbielą jest pęcherzyk jakiś ale mało prawdopodobne.
Potem twierdzi że trzeba odstawić wszystkie leki, wszystkie specyfiki i czekac i obserwować jak będzie wyglądał cykl bez niczego.
Lekarka mówi że w całej jej karierze medycznej nie widziała takiego dziwnego przypadku żeby tak dziwnie jajniki reagowały na wszystko.
Powiedziała tylko że stymulacja w moim wypadku odpada całkowicie bo będę miała takie torbiele że trzeba je będzie operować.
 
Tylko gdzie ja mam jeszcze chodzic???
Mam opcje jedna, byłam u takiego poleconego ale jest dość daleko. On mówił że kiepsko z takimi dojazdami na monitoring. Ale też wtedy powiedział, że monitoring wskaże, co może mi być.



Smutno :( nie wiem co napisać by pocieszyć :(
Do mnie właśnie przyjechała bratowa i podzieliła się nowina .... 7 tc !!!!!
 
Żadnego nie ma planu. Mam jedynie w środę przyjść zobaczyć czy zmalał trochę. Może jeszcze jakimś cudem za tą torbielą jest pęcherzyk jakiś ale mało prawdopodobne.
Potem twierdzi że trzeba odstawić wszystkie leki, wszystkie specyfiki i czekac i obserwować jak będzie wyglądał cykl bez niczego.
Lekarka mówi że w całej jej karierze medycznej nie widziała takiego dziwnego przypadku żeby tak dziwnie jajniki reagowały na wszystko.
Powiedziała tylko że stymulacja w moim wypadku odpada całkowicie bo będę miała takie torbiele że trzeba je będzie operować.
Nawet nie wiem co napisać :/ nie wiem co się robi w takiej sytuacji.
 
reklama
Tylko gdzie ja mam jeszcze chodzic???
Mam opcje jedna, byłam u takiego poleconego ale jest dość daleko. On mówił że kiepsko z takimi dojazdami na monitoring. Ale też wtedy powiedział, że monitoring wskaże, co może mi być.
Nie wiem jaka masz sytuacje z samochodem i dojazdami, ale wydaje mi sie jesli mialabys do 50 km to moze by sie jeszcze oplacalo...
 
Do góry