reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jest taki ,,fajne,, badanie z krwi, które pomaga przy zdiagnozowaniu policystycznych jajników nazywa się rezerwa jajnikowa AMH, mnie lekarz powiedzial żebym zrobiła. Nie należy może do najtańszych bo płaciłam jakieś 140 zł ale daje szeroki obraz o jajnikach tak mi się wydaje.
AMH ocenia rezerwe jajnikową, a ja mam dobrą, bo długo bylam na tabsach z powodu braku miesiączek. Juz zapisalam sie do endokrynologa- ginekologa i biorę się za swoje jajniki, a dopiero później za starania. Muszę się dowiedzieć czy to pcos jest czy nie.
 
reklama
Hej, dzisiaj byłam u ginekologa(11dc) po clo 2 x 1 i nie było pęcherzyka dominującego na usg, jednak kilka godzin później pojawił się jakby płodny śluz... Czy jest możliwe że po prostu na usg nie było widać pęcherzyka? Już sama nie wiem co myśleć
 
Hej, dzisiaj byłam u ginekologa(11dc) po clo 2 x 1 i nie było pęcherzyka dominującego na usg, jednak kilka godzin później pojawił się jakby płodny śluz... Czy jest możliwe że po prostu na usg nie było widać pęcherzyka? Już sama nie wiem co myśleć
Na pewno lekarz nie przeoczył pęcherzyka, nie da się. Ja tez mialam czasami niby płodny śluz, a pęcherzyka nie było. Testy owu tez wychodziły dodatnie w cyklach bezowulacyjnych. Dla pocieszenia powiem, że u mnie w dwoch cyklach na clo owu była dopiero w 19 d.c, pęcherzyk był widoczny dopiero w 15 d.c
 
Na pewno lekarz nie przeoczył pęcherzyka, nie da się. Ja tez mialam czasami niby płodny śluz, a pęcherzyka nie było. Testy owu tez wychodziły dodatnie w cyklach bezowulacyjnych. Dla pocieszenia powiem, że u mnie w dwoch cyklach na clo owu była dopiero w 19 d.c, pęcherzyk był widoczny dopiero w 15 d.c
Trochę mnie pocieszylas, idę w 17 dc jeszcze raz... Ale jeśli nie to już będzie 5 miesiąc starań bez owulacji...
 
Na pewno lekarz nie przeoczył pęcherzyka, nie da się. Ja tez mialam czasami niby płodny śluz, a pęcherzyka nie było. Testy owu tez wychodziły dodatnie w cyklach bezowulacyjnych. Dla pocieszenia powiem, że u mnie w dwoch cyklach na clo owu była dopiero w 19 d.c, pęcherzyk był widoczny dopiero w 15 d.c
U mnie też był śluz i testy pozytywne, a pęcherzyków nie było.
 
reklama
Do góry