reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny! Jestem juz 14 dni po clo... bola Mnie jajniki... juz sama nie wiem co mam robic. Lekarz, ktory Mnie prowadzi jest w szpitalu z przyczyn zdrowotnych.. Mam klucie w prawym jajniku jakby torbiele... tak mam niestety PCOS... a na dodatek normalny @ spoznia sie 31 dni... :/ juz sama nie wiem co robic. Lekarz Mimo zaniku @ kazal brac clo. Wzielam. Zadnych objawow nie mialam.. procz tego ze boli prawy jajnik.czy ktoras z Was tak miala? Czy to nie jest przypadkiem przestymulowanie? Czy to moze oznaka dzidzi?( mocno w to watpie) ale moze jednak???
Na początek to test ciążowy. Jeśli @ spóźnia ci się 31 dni ? To powinnaś sprawdzić. Moim zdaniem twój lekarz nie powinien kazac ci brać clo jeśli nie byłaś na kontroli czyli powinnaś mieć zrobione USG zanim weźmiesz kolejna dawkę clo.
Ponieważ mogą być torbiele na jajnikach a albo mozesz byc w ciąży a wtedy nie daje się clo. Torbiel powinna się wchłonąć. A jeśli nawet ona jest to oznaka że pęcherzyki nie pękły i powinnaś mieć w danym dniu cyklu po clo zastrzyk z ovitrelle poprzedzony USG.
Umów się do innego lekarza aby się skontrolować.
Pamiętam że jak miałam torbiela to stymulacji nie miałam bo musiał zniknąć
 
reklama
A z jakich okolic jesteś ? Warto sprawdzić bo torbiel nie może pęknąć jak jest.
Z Radomia :) wykonalam test. Byl negatywny.. czuje, ze cos jest nie tak.. ale juz dzwonilam i umówiona jestem na wizyte :) Trzymam za WAS KCIUKI :* Wczoraj sie dowiedzialam ze moje dwie siostry sa w ciazy... z jednej strony bardzo to przykre ale z drugiej sie ciesze :) eh...
 
reklama
Do góry