reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Kochana ale wyniki będziesz miała za kilka dni, więc pewnie będziesz miala wyniki w poniedziałek ... , więc wstrzymaj się z alkoholem... , ja mam od czasu do czasu te właśnie kłucia, mam nadzieję że to nie od @ [emoji1696] [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120].. I też trzymam kciuki może Ci zrobi usg do pochwowo :)
Odezwij się jak tam po wizycie
Jutro rano przed praca idę zrobić betę, muszę mieć pewność bo wieczorem wyjeżdżam na babski weekend, a tam wiadomo %%%...
 
reklama
Kochana ale wyniki będziesz miała za kilka dni, więc pewnie będziesz miala wyniki w poniedziałek ... , więc wstrzymaj się z alkoholem... , ja mam od czasu do czasu te właśnie kłucia, mam nadzieję że to nie od @
emoji1696.png
emoji120.png
emoji120.png
emoji120.png
emoji120.png
.. I też trzymam kciuki może Ci zrobi usg do pochwowo :)
Odezwij się jak tam po wizycie
Kochana ale wyniki będziesz miała za kilka dni, więc pewnie będziesz miala wyniki w poniedziałek ... , więc wstrzymaj się z alkoholem... , ja mam od czasu do czasu te właśnie kłucia, mam nadzieję że to nie od @ [emoji1696] [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120].. I też trzymam kciuki może Ci zrobi usg do pochwowo :)
Odezwij się jak tam po wizycie
Byłam na pobraniu krwi :) zrobiłam dodatkowo TSH i progresteron. Wszystkie badania mają być jutro około 9 😌 trzymajcie kciuki dziewczyny ❤️
 
No mi nic nie pozostało tylko czekanie do poniedziałku wtorku, wtedy robię test :) nie chce robić za szybko żeby się nie rozczarowac.
Byłam prywatnie w laboratorium :) do lekarza wybiorę się w przyszłym tygodniu niezależnie od wyniku bety, bo jak będzie ciąża to wiadomo a jak nie będzie to muszę sprawdzić czy w ogóle moje cykle są owulacyjne... dam znać [emoji3526] A jak u Was ? :)
 
reklama
Do góry