reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Cześć Dziewczyny! Jestem w 21dc i wszystko wskazuje na to, że przyszła dzisiaj @ 🧐. Nie wiem, czy to możliwe, ale w tym cyklu miałam wyjątkowo wcześnie owu - 11dc byłam u lekarza i mówiła, że już wtedy był pęknięty pęcherzyk. Ale mimo wszystko nie spodziewałam się @ tak szybko - zwykle cykle mam 26 dni. Nie wiem sama co myśleć o tym, bo nie zdążyłam nawet wziąć wszystkich tabletek, które miałam na infekcje. A po @ miałam zaraz się umawiać na drożność - tylko wtedy miałam mieć już skończone leczenie i zrobiona biocenoze pochwy na dowód, że wszystko wyleczone 😩😩
Wydaje mi się, że bez sensu teraz umawiać się na drożność - skoro leczenie nie skończone i nie zdążę z tą biocenozą. Co o tym myślicie? Może lepiej spokojnie poczekać aż @ sie skończy, dokończyć leczenie, zrobić to badanie na potwierdzenie, że jest ok i wtedy już uderzać na drożność w następnym cyklu?
 
reklama
reklama
Do góry