reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Cześć :) jestem Ola, mam 29 lat (w sierpniu 30 😱) i też staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia. Właśnie jestem w trakcie 3 cyklu, za pare dni wypada owulacja, także działamy 😃 bardzo bym chciała żeby się udało! Jestem dobrej myśli 🤩 i trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki 😘
Cześć Ola ☺️ Także trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje że długo nie będziemy na tym wątku...
 
Jest jakaś przyczyna że tak długo nic się nie wydarzyło ?
długo bralam tabletki anty i nie dokonca mam regularne cykle i dni płodne też nie zawsze są zgrane z kalendarzem i ciężko wtrafic w ten dzień Ale te kłucie jajnika daje mi do myślenia czy to nie była implantacja
 
Cześć dziewczyny! :)
Też dopiero zaczynamy starania z mężem, jesteśmy w trakcie pierwszego cyklu.
Data odatniej miesiączki to 15.06, czyli owulacja wypada mniej wiecej ok 29.06 (mam raczej regularny okres ok 28 dniowy). 4.06 (czyli 6 dni po owulacji) zauwazylam brazowe plamienie, ktore trwalo kilka godzin i od tego czasu mam podwyzszona temperature ciala(ok. 37 stopni) oraz odczuwam takie pobolewanie brzucha jak podczas okresu. Czy to plamienie to moze byc implantacja zarodka? Nie chce sie nakrecac tym bardziej ze dopiero zaczelismy starac.
Dodatkowo choruje na niedoczynnosc tarczycy co moze utrudniac poczecie
 
Ostatnia edycja:
A ja to normalnie nie wiem co się ze mną dzieje, ale już drugi raz mi się śniło że byłam w ciąży [emoji23] A dziś to nawet poród mi się śnił [emoji23]
 
O widzę, że jesteśmy razem w tym, mam na myśli że prawie tak samo @ [emoji178][emoji177], Ja kochana miałam 14. 06 I 18.06 staralismy się co drugi dzień albo codziennie I od niedzieli też mam takie kłucia, pobolewa mnie, ale nie mam plamień i też nie wiem czy zawsze muszą byc plamienia? [emoji848]... No i @ wypada mi w przyszłym tygodniu... Mam nadzieję, że to nie kłucia przez @... Ehh...
Cześć dziewczyny! :)
Też dopiero zaczynamy starania z mężem, jesteśmy w trakcie pierwszego cyklu.
Data odatniej miesiączki to 15.06, czyli owulacja wypada mniej wiecej ok 29.06 (mam raczej regularny okres ok 28 dniowy). 4.06 (czyli 6 dni po owulacji) zauwazylam brazowe plamienie, ktore trwalo kilka godzin i od tego czasu mam podwyzszona temperature ciala(ok. 37 stopni) oraz odczuwam takie pobolewanie brzucha jak podczas okresu. Czy to plamienie to moze byc implantacja zarodka? Nie chce sie nakrecac tym bardziej ze dopiero zaczelismy starac.
Dodatkowo choruje na niedoczynnosc tarczycy co moze utrudniac poczecie
 
reklama
Daj spokój ja mam to samo, ciągle mi się śnią małe dzieci (moje) jak karmie... Za dużo myślimy :)
 
Do góry