reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Anila dziękuję, mam nadzieję, że tym razem się uda :) Ja też zaczynam myśleć już o świętach i szukać prezentów. Jak zacznę teraz to ominę grudniową gorączkę zakupową. Życzę udanego poszukiwania wózeczka :)

No i test owulacyjny mamy pozytywny :) Działamy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry;
Fuma trzymam kciuki za następny cykl!!!
Elka super wiadomości. Piękny prezent będziesz miała.

Strasznie wam zazdroszczę urządzania pokoików. My maluszka na razie ulokujemy w sypialni i z tego względu chcielibyśmy zakupić takie cudo: Zobacz załącznik 512236

No a potem będziemy myśleli dalej.

ja mam takie lozeczko do sprzedania teraz
maly nam juz z niego wyrosl i dzisiaj skladamy mu nowe a tego musze sie pozbyc
 
no ja za to lozko dalam 350 euro wiec chcialabym cos kolo 150 euro
a nie wiem po ile to lozko jest w polsce
dodam ze moje jest nie uszkodzone i nie poobgryzane i mamy w bialym kolorze bo zdiecie co wstawilas wyglada na kremowe
 
350?? to za 800 mozna juz pieknie caly pokoj urzadzic... w szoku jestem

Kicia a transport jak z PL do nas wychodzi cholernie drogo... chcialam kupowac w PL choinke sypiaca sniegiem w sumie nie drogo bo 120pln, ale transport drugie tyle wiec prawie tyle samo mi wyjdzie jak kupie sobie tutaj ;-) i mam serwis na miejscu
 
no ja za to lozko dalam 350 euro wiec chcialabym cos kolo 150 euro
a nie wiem po ile to lozko jest w polsce
dodam ze moje jest nie uszkodzone i nie poobgryzane i mamy w bialym kolorze bo zdiecie co wstawilas wyglada na kremowe

Ja właśnie białe bym chciała.
Nowe kosztuje ok 1300-1500 zł, tak w necie piszą.
Ciekawe ile transport by wyniósł:sorry:
 
ja mieszkam w holandii i mam znajomych wiec mysle ze za 50 euro poszloby do polski ale ty jestes w wielkopolskim a tam moj kierowca juz nie jezdzi a bardzo mi za;lezy zeby sprzedac bo tylko mi zagraca
 
reklama
350?? to za 800 mozna juz pieknie caly pokoj urzadzic... w szoku jestem

Kicia a transport jak z PL do nas wychodzi cholernie drogo... chcialam kupowac w PL choinke sypiaca sniegiem w sumie nie drogo bo 120pln, ale transport drugie tyle wiec prawie tyle samo mi wyjdzie jak kupie sobie tutaj ;-) i mam serwis na miejscu

za 800 nic nie zrobisz meble minimum 500 kosztuja a jeszcze akcersoria do pokoiku straszne koszty
 
Do góry