reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
martoOcha - powiem ci, że ja byłam nie dawno u psychologa i jestem bardzo zadowolona. Jakoś nie do końca byłam przekonana, czy iść - ale uznałam, że spróbuję. I nie żałuję, trochę mi to pomogło poukładać w głowie..


Zapominajka - jak tam, młody już zdrowy?


Fuma - kolejny cykl, kolejna sznansa - i przy okazji odrobina przyjemności ;) Trzymam kciuki!


Karo, Nnau - na pewno wszystko będzie dobrze! Kciuki za wizyty trzymam :)

Gatto, i za twoja operacje też &&&


Elka - to dbaj o siebie i czekamy jeszcze 2 tygodnie, zobaczysz że szybko miną! Fajnie, że wszystko dobrze u ciebie :)


Magda - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
czesc laseczki :-)

Sweety zalezy gdzie i jakie akcesoria masz na mysli, my mamy plan na mebelki z Ikei i nie wychodzi 800 w zaden sposob kalkulujac ;-) lozeczko z materacem koszt okolo 150, szafa 189, komoda 99, lampki maja po 25-30 calkiem ciekawe i akurat pasuja jako dekoracja pokoju, pozniejsze mebelki takie jak regal, stolik i krzeseleczka w zaleznosci czy chcesz drewniane czy plastikowe sa od 100-300 z pojemnikami na zabawki i szufladkami... a wiadomo, ze nie bedziemy teraz meblowac pokoju pod 2-3 latka tylko niemowlaka ;-) Kochana wszystko zalezy kto co lubi, a ja nie lubie wywalac kasy na meble "na cale zycie", bo lubie czasem zmiany robic. Dywaniki do pokoi dziecinnych sa banalnie tanie, a ze wzgledu na plec bedzie autostrada na dywanie... 1,50x1,50 az 7,99 plus fotel do karmienia, ktorego jeszcze nie znalazlam... jak widzisz nie wyjdzie 800. Chyba, ze cos mi jeszcze wpadnie do glowy ;-)
a tak na marginesie "wyprawka dla maluszka" w Baby Walz wynosi 650 z wozkiem, butelkami, 2x spiochy, 2x pajace, podgrzewaczem z mebli komoda, szafka i lozeczko i jeszcze cos tam bylo... ale mnie ani wozek nie podpasowal, ani kolory mebelkow...
Do Ikeowych za 3-4 lata mozna juz zmienic lozko na "starszy" model (dziecka) i wymiana to 89 plus cena materaca ;-) a dokladnie ta sama seria ;-)
W sumie wlasnie dlatego, ze chce dokladnie to co chce, a nie zamienniki... zaczelam kupowac wczesniej i powiem Ci, ze teraz moje zmartwienie to wozek i meble ;-) z czego meble moge sobie kolekcjonowac po jednym bez stresu, kredytow i wyzeczen ;-) bo najwazniejsze juz mam, a nie ma co ukrywac, ze ciuchy sa najdrozsze jednak w calej wyprawce i wymieniac trzeba co chwile ;-)
Podziwiam dziewczyny, ktore wstrzymuja wszystko na ostatnia chwile:tak:, bo drobiazgow jest od cholery i ciut ciut, a wszystko kosztuje i w sumie wychodzi niezla sumka ;-) i tak to juz bedzie az potomstwo sie nieusamodzielni :-D tylko z wiekiem wymagania wieksze i wyzsze ceny zabawek :-D ale czego sie nie robi dla dzieci :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam;


Zapominajka - jak tam, młody już zdrowy?
Niestety nie, dzisiaj po południu idę z nim do lekarza.


Powiem wam, że też nie wytrzymałabym z zakupami do ostatniej chwili.
Raz, że kasa jednorazowo do wydania większa, a dwa, że mogę sobie na spokojnie pomyśleć, podotykać.
No i jakaś spokojniejsza jestem.
 
Zapominajko a przede wszystkim mamy jeszcze sile latac po sklepach nawet jesli sa to tylko puste wypady (puste->bez kupowania) :-D potem juz bedzie z tym roznie
 
Hej babolki,

Mnie tez sie wydaje, ze 800 za same mebelki to duzo, a jak napisala Myszka, najpierw sie urzadza pokoj dla niemowlaka czyli wystarczy na dobra sprawe lozeczko z dobrym materacem i jakas komoda, no i moze fotel do karmienia (ja kupilam w ikea hahaah) Generalnie zalezy gdzie sie chce kupic. Oczywiscie takie drobiazgi jak karuzele czy przybory, ktore sa niemowlakowi potrzebne to calkiem inna bajka i kwoty tez niezle, ale to juz nie meble;-)

Ja wrocilam do domu po krzywej cukrewej, fuj co za paskudztwo! Zobaczymy teraz co wyjdzie.
 
A ja się właśnie dowiedziałam, że jest kotek do przygarnięcia.. I zastanawiam się czy go nie wziąć..? Bardzo bym chciała, jedyne co mnie w sumie powstrzymuje to obawa przed tokso..
 
reklama
Do góry