reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hejka , mam pytanko...



polecacie jakieś biustonosze na czas ciąży? mega bolą mnie piersi więc potrzebuję jakiś dobry bezszwowy do spania (bez nie daję rady) no i do chodzenia też, bo się moje za małe robią.....:/
 
reklama
Byłam u lekarza dzisiaj i powiem Wam, że wkurzyłam się na maksa!!!

Ginka powiedziała,że zapalenia jajnika to ona nie widzi i czy jestem pewna czy to jajniki,bo tam są jeszcze moczowody,pęcherz i jelita :/ Totalnie masakryczna kobieta, stwierdziła,że mi się płodne skończyły 2 dni temu i jak jestem to w dwudniowej ciąży. Żeby nie było - sprawdziła to na takim papierowym kółeczku,gdzie ustawiła datę okresu. Zapytała też czy w ogóle byłam w ciąży, że mówię o poronieniu i zaczęła odpytywać jakie miałam wyniki bety. Masakra!!!
 
Myszka co ja tu czytam, ty zamiast lezec w lozku, to latasz po sklepach??? no nie!!

Nanu ja po prostu kupilam bawelniany w sklepie specjalistycznym dla dzieci i kobiet w ciazy. Nie wiem cos takiego jak Smyk w PL.
 
Zapominajka - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. nie czytaj za dużo bo można się przerazić, najlepiej poradzić się lekarza.

Magda - a od dawna chodzisz do tego lekarza? Ja kiedyś chodziłam do kobiety, której nawet nie chciało się spojrzeć w kartę tylko za każdym razem zadawała mi ten sam zestaw pytań, jakby widziała mnie pierwszy raz w życiu! W końcu ją zmieniłam, bo już miałam dosyć.. A w którym jesteś dc? Trzymam kciuki!

Myszka - gratuluję udanych zakupów :) Ale uważaj na siebie, teraz wszyscy chorują - żeby Cię ktoś jeszcze bardziej nie zaraził. U mnie w biurze co chwila ktoś chory przychodzi i zarazki roznosi. A ja się staram na maksa uważać, żeby się nie przeziębić. Staram się nie brać leków, nie pić alkoholu, zdrowo jeść i w ogóle o siebie bardzo dbać - żeby być jak najlepszej formie za miesiąc..

Dziewczyny, a czy Wam się w ciąży też tak sypią zęby? Ja chodzę do dentysty, wydaję majątek i jestem absolutnie przerażona ilością dziur, jakie mi się zrobiły..
 
Suana ja byłam u niej pierwszy i ostatni raz. Mam pakiet medyczny, a chciałam koniecznie dzisiaj pójść,bo słabo się czułam. Ona była jedyną wolną dzisiaj lekarką.
 
Kitus juz leze grzecznie w lozeczku;-) mlody mi jezdzi autami po glowie ale niech sie dziecie nacieszy...po tym wszystkim co przeszlismy nalezy mu sie :-) widok szczesliwego dziecka bezcenny :-)
U nas bylo dzis na prawde bardzo ladnie slonecznie, cieplo i bez wiatru :-)
Zaba pod plecy rewelacja bede spala teraz juz tylko na boku;-)
Jeszcze tylko z mlodym po pare ciuchow i moge lezec plackiem ;-)
Zreszta juz mi noska zakroplili, herbatki dostalam i lezakuje ;-)


Suana mnie sie strasznie posypaly w ciazy z Sara i po.
Najlepiej zrob przed ciaza, albo choc rtg nowe, bo z leczeniem w ciazy problemow nie ma, ale rtg lepiej odpuscic.
 
Ostatnia edycja:
Magda - też mam pakiet medyczny i jedną taką babę. Zawsze są do niej wolne terminy i już się kiedyś przekonałam dlaczego ;)
 
reklama
Do góry