reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Wygralam fotel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzieki za pomoc!!! I glosy:)
Nanulika GRATULUJE! już go widzę oczyma wyobraźni w waszym mieszkanku... fantastyczny sukces :-)

cześć dziewczyny! mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona - ja też zliczam się do Aniołkowych Mam..
witaj suana
[*] dla Nikosia... strasznie smutna historia... życzę powodzenia w nowych staraniach

Tak jak juz kiedys obiecalam.Tutaj moj dzisiejszy brzuszek!!!
Karo piękny brzucho! niech zdrowo rośnie jego lokator:-D

Dzień dobry :)
Mój wykresik stał się całkiem nudny, ale o dziwo tempka nie spada :) Coraz mniej bolą mnie jajniki, ale wciąż "czuję" podbrzusze - nie wiem co to dokładnie.
Magda88 niech najbliższe dni przyniosą dobre wieści!

a my z powrotem... ostatnio staram się mniej przy kompie w domu siedzieć, bo w pracy 8 godzin to już chyba wystarczy... cieszy mnie że jak zaglądam to tutaj wszystko dobrze... brzuchy rosną, nadzieje na nowe fasolki też.
a gawędzicie o zakupach... ja wciąż nie mogę się zdobyć na kupowanie dla dziecka więc kupuję dla siebie hihihi teraz szukam płaszcza na zimę bo w ten co mam raczej mogę lada moment nie wejść, a lubię do pracy chodzić pieszo (mam pół godzinki spacerem). wózki też oglądam i wiesz Nanulinko - mam podobnie... napaliłam się na Coletto Marco Polo i teraz jakoś inne do mnie nie przemawiają... ale oglądam...
pozdrawiam ciepło!
 
reklama
Magda zupełnie nie umiem ci pomóc.
Faktycznie może idź do lekarza.
Oczywiście za fasolinkę trzymam kciki.

A moje wyniki poza IgG różyczki dodatnim (który mnie przeraził) mają jeszcze kilka podwyższonych parametrów.
Idę w środę do gina, to pewnie mi powie co i jak.
 
Witajcie:)

Jak mi szkoda ,ze weekend minął. jestem ostatni tydzień w pracy i jakoś nie mogę sie wkręcić w rytm.

W sobotę mielismy niezłą akcję- jeszcze sobie łazilismy w piżamkach chociaz było koło 11. Nagle normalnie coś mnie tknęło i wyjrzałam przez okno ,patrzę a tam bryka tesciów podjeżdza pod chatę.Żebyście widziały jakiego dostałysmy przyspieszenia:-).Szybko sie ubralismy a Mój jeszcze zdążył łożko pościelić .Teściowa ma chora noge i wolno chodzi , to nas uratowało bo by nam wypominała przez pól roku spanie do południa.

Coś w tym cyklu u mnie na wykresie jakies góry i doliny na razie , ciekawe co z tego wyniknie.

Magda, moze jednak wybierzesz sie do doktora, czasem to nie daj Boze jakieś zapalenie jajników i narobisz sobie kłopotów.
Ale trzymam kciuki za powodzenie staranek bo wykres masz ladny.

Myszko,życze szybkiego powrotu do zdrowia. Obyś nie musiala brać tych lekarstw.Przegoń chorobę precz.

Ona-to -ma trzyma kciuki za wizytę.

Zapominajka , co jest nie tak z wynikami?
A juz widzę.Ale jeszcze się nie martw przed wizytą u gina, moze nie bedzie tak źle.A IgG dodatnie to nie znaczy ,ze juz chorowalas albo byłaś szczepiona? A IgM tez robiłaś?

Moja kumpela miala podobnie z toksoplazmozą , tez sie pzrerazila a okazało sie ,ze kiedys chorowała.
 
Ostatnia edycja:
Zapominajka, to może być to. Pewnie to znaczy ,że masz przeciwciała.
A co do innych badań ,to ja ostatnio miałam na morfologii napisane,że w ciązy niektóre parametry sa podwyższone i inne sa dla nich normy.

Będę trzymac kciuki,z całych sił ,zeby Ci ginek powiedział na wizycie ,ze jest ok i nie ma sie czym martwic.
 
Nanu, kiedy ginekolog potwierdził Ci ciążę?

w 28 dc był pecherzyk a w 42c zarodek i serducho....

Magda zupełnie nie umiem ci pomóc.
Faktycznie może idź do lekarza.
Oczywiście za fasolinkę trzymam kciki.

A moje wyniki poza IgG różyczki dodatnim (który mnie przeraził) mają jeszcze kilka podwyższonych parametrów.
Idę w środę do gina, to pewnie mi powie co i jak.

kurcze nie znam sie.... 3mam kciukole żeby było ok!!!


ja po drodze do domu kupiłam sobie 30dkg kapusty kiszonej i zjadłam je w sumie na obiad, bo jak nałożyłam sobie leczo to już nie było na nie miejsca.... teraz mi jakoś niedobrze....
 
Witam Laski

Zapominajko &&&& bedzie dobrze mam nadzieje, tyle mi pozostalo bo zupelnie sie na tym nie zanm;-)Nanu mniam mniam kiszona kapusta uwielbiam

Dziewczyny moje wyniki:

Progesteron 9,54 ng/ml
Faza folikularna:0,33-1,2
Srodek cyklu:0,48-1,72
Faza lutealna: 4,5-17,8
Po menopauzie < 1
Cia¿a:
1 trymestr:9,3-33,2,
2 trymestr: 29,5-50,
3 trymestr: 83,1 - 160

Przeciwciała anty-TG
anty-TG <20,0 IU/ml 0 40,00
Przeciwciała anty-TPO
anty-TPO <10,0 IU/ml 0 35,00

czyli chyba wszysko oki
 
No to wrocilismy...po calym dniu latania po sklepach;-)
Mlody dostal xboxa jak chcial, duzy tv ale przywioza w srode, szukalismy jakiegos plaszczyka lub kurteczki na teraz dla mnie ale albo byly za duze albo za male...czyli norma jesli chce cos kupic dla siebie ;-)
Wozka nie znalezlismy wiec jeszcze sie wstrzymam z kupnem. Kupilam sobie zabe pod plecy do spania ;-) i zapas tynku do picia:-D
Antybiotyku niezamierzam brac, bo gardlo to ja mam wiecznie czerwone od migdalkow i ani nie boli ani nic, to pewnie wysuszona sluzowka bo oddycham ustami jak mam katar ;-)
 
reklama
Do góry