reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny, nie jest łatwo ale naprawdę „uwolnienie” głowy działa cuda. Jakkolwiek to brzmi :)
Ja dopiero po ponad 3 latach starań doczekałam się córeczki. Po drodze 3 poronienia, w tym jedno późno bo w drugim trymestrze. Długo nie mogłam w ogóle zajść w ciążę, a zaszłam właśnie wtedy kiedy przestałam myśleć o tym jak bardzo pragnę dziecka.. zapisałam się na pole dance, nie poszłam na monitoring cyklu (nie dostałam zastrzyku a bez tego wcześniej nie miewałam owulacji-mam pco).

Co do terminu porodu po poronieniu.. u mnie termin porodu to był na dodatek dzień naszej rocznicy ślubu.. nie był to łatwy dzień, ale poszliśmy razem z mężem na cmentarz, spędziliśmy czas razem i wspólnie jakoś to przetrwaliśmy.
Kilka dni po terminie porodu miałam owulację (bez leków!) i zaszłam w ciążę, z której mam córkę-dziś ma już ponad 4 lata.

@Bafinka już 22 tc! Połowa za Tobą :) jak się czujesz?
 
reklama
Dziewczyny, nie jest łatwo ale naprawdę „uwolnienie” głowy działa cuda. Jakkolwiek to brzmi :)
Ja dopiero po ponad 3 latach starań doczekałam się córeczki. Po drodze 3 poronienia, w tym jedno późno bo w drugim trymestrze. Długo nie mogłam w ogóle zajść w ciążę, a zaszłam właśnie wtedy kiedy przestałam myśleć o tym jak bardzo pragnę dziecka.. zapisałam się na pole dance, nie poszłam na monitoring cyklu (nie dostałam zastrzyku a bez tego wcześniej nie miewałam owulacji-mam pco).

Co do terminu porodu po poronieniu.. u mnie termin porodu to był na dodatek dzień naszej rocznicy ślubu.. nie był to łatwy dzień, ale poszliśmy razem z mężem na cmentarz, spędziliśmy czas razem i wspólnie jakoś to przetrwaliśmy.
Kilka dni po terminie porodu miałam owulację (bez leków!) i zaszłam w ciążę, z której mam córkę-dziś ma już ponad 4 lata.

@Bafinka już 22 tc! Połowa za Tobą :) jak się czujesz?
Dziękuję czuję się dobrze o dziwo ta ciąża oprócz tego że muszę brać leki jest bezproblemowa [emoji16]
 
Dziewczyny, mnie dopiero dzisiaj zaczęło bolec mocniej i mocniej krwawię. Łyżeczkowanie miałam w środę. Boli jak na okres, pozostałe reakcje ciała tez podobne, co jednak nie jest możliwe, za wcześnie.
 
Dziewczyny, mnie dopiero dzisiaj zaczęło bolec mocniej i mocniej krwawię. Łyżeczkowanie miałam w środę. Boli jak na okres, pozostałe reakcje ciała tez podobne, co jednak nie jest możliwe, za wcześnie.
To się będzie macica oczyszczać, to na pewno nie @ , przyjdzie pewnie za miesiąc lub dłużej
 
Ja poroniłam 5.09 a do dziś albo plamie albo krwawię. Teraz od 4dni jest żywo czerwona krew jak okresowa. Ale juz mam serdecznie dość. Już bym chciała żeby przestało ze mnie cieknac..
 
reklama
Do góry