reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja chyba o tym pisałam ,że wątróbka ze mnie leciała , i to nie w domu ,tylko w galerii ,niestety musiało wylecieć
Dobrze, że to tylko rozcięta głowa i nie zrobiłaś sobie czegoś poważniejszego upadkiem.
Wiem, że jest ciężko.. ale uwierz że z czasem będzie coraz lepiej.
Co do tego jak to wszystko wygląda... nie wiem który to był tydzień u Ciebie, ale wiele też zależy od tego w którym tygodniu traci się ciążę-przy wczesnym poronieniu jest to „tylko” krwawienie jak na okres, ale mocniejsze. Może dlatego często się słyszy że poronienie to mocniejszy okres.
Na pewno taki widok to był dla Ciebie szok, zwłaszcza że nie wiedziałaś czego się spodziewać... W moim przypadku było trochę inaczej-ciąża obumarła i miałam wywoływane poronienie w szpitalu, można w sumie powiedzieć że po części wiedziałam czego się spodziewać bo to był 16 tydzień i dziecko chociaż było malutkie to miałam wywoływane rozwarcie i skurcze i rodziłam je sn. Po wszystkim była położna u mnie, przyszła powiedzieć ile córcia miała wagi, wzrostu..

Naprawdę z czasem będzie lepiej, doczekasz się zdrowego maluszka, a ja jestem tego żywym przykładem :) po 3 poronieniach donosiłam dwie ciąże i moje maluchy mają już 4 i 2 lata.
Dziękuję bardzo że napisałyscie;)
Robiłyscie może jakieś badania? Cokolwiek?
 
reklama
A mozesz
A możesz napisać jakie badania robiłaś?
Miałam badanie HSG, badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego (to właśnie między innymi ta immunologia) cytomegalii, hormony tarczycy i płciowe, do tego oczywiście genetyka-czyli kariotypy mój i męża, mąż robił też badanie nasienia. To tyle co kojarzę tak na szybko
 
Miałam badanie HSG, badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego (to właśnie między innymi ta immunologia) cytomegalii, hormony tarczycy i płciowe, do tego oczywiście genetyka-czyli kariotypy mój i męża, mąż robił też badanie nasienia. To tyle co kojarzę tak na szybko
Dziękuję. Popytam ginekologa na kontroli
 
reklama
Dziękuję. Popytam ginekologa na kontroli
To ja miałam robione:
Hormonalne wszystkie LH, FSH, AMH,
Prolaktyne, prpgestoren, hokocysteine
Drożność jajowodow
Pakiet genetyczny na trombofilie
Ureaplasma, mycoplasma
Toxo, cytomegalia, rozyczka
Tarczyca TSH Ft4 ft3 anty-tg anty-To
Zespół antyfosfolipidowy
Komórki nk
Kardiotypy
Badanie nasienia z fragmentacja DNA

;) mam nadzieję że coś podpowiedziałam
 
Do góry