reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Ewarut tez zawsze mam długie @ po 7-8dni po poronieniach się zmieniło były krótkie nawet 4 dni teraz tak pomiędzy po 5-6 dni mam :)
Oby tak było i u mnie. Mnie zawsze przerażał ten ból menstruacyjny. Teraz dużo się naczytałam o dniach płodnych owulacji itp jestem spokojniejsza . Mam w sobie wiele wiary i czuję że to mój czas....

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ewarut życzę Ci jak najlepiej :) ... tez tak czułam ,że to mój czas , no i był ale znowu to samo ...ale nie dajemy się ...
Nie możemy się poddać Ja też to wiem. I choć wiem że mam w domu swój cud świata to chcem mieć jeszcze i to nie prawda tak jak piszecie że jakbyś miała jedno to nie pragnęłabyś kolejnego to wciąga [emoji14][emoji3][emoji3][emoji14]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim ! Byłam przekonana, ze jak je zobacze to oszaleje ze szczęścia. A okazało się ze więcej w tym strachu niż radości... ale: są!
1507087307-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji4]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx nie załamuj się może po tej ciąży biochemicznej coś się za dzieje u Ciebie i twój organizm się odblokuje na ciąże.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga_agi ten zastrzyk nazywa się pregnyl 5000j. Bardzo mi zależy żeby to dostać. Nie wiem co robić bo jutro jest 2 dc i mam brać clo ale jeśli nie kupię tego zastrzyku to jednym słowem dupa bo bez zastrzyku pecherzyki nie pękają i robi a się torbiele i nie wiem co robić.

Trzymam kciuki za wizytę, wierze ze wszystko będzie dobrze

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przyszła @ będzie ciężki dzień. Ale tylko minie i działamy [emoji14][emoji14]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej :)
Wszystkie rozczarowane kobiety informuje ze mije symptomy o du.. roztrzasnac. Jestem mistrzem wmawiania sobie. Dzisiaj @ przyszla ze zdwojona sila...

I juz nigdy nie bede tak durna zeby tyle testow kupowac przed @

Dziewczyny nie poddajemy sie!!!!

Milego Dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry