reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej :)
Wszystkie rozczarowane kobiety informuje ze mije symptomy o du.. roztrzasnac. Jestem mistrzem wmawiania sobie. Dzisiaj @ przyszla ze zdwojona sila...

I juz nigdy nie bede tak durna zeby tyle testow kupowac przed @

Dziewczyny nie poddajemy sie!!!!

Milego Dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zniknie i działamy [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@aga_agi ten zastrzyk nazywa się pregnyl 5000j. Bardzo mi zależy żeby to dostać. Nie wiem co robić bo jutro jest 2 dc i mam brać clo ale jeśli nie kupię tego zastrzyku to jednym słowem dupa bo bez zastrzyku pecherzyki nie pękają i robi a się torbiele i nie wiem co robić.

Trzymam kciuki za wizytę, wierze ze wszystko będzie dobrze

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewela dziś nie dam rady podjechać do aptek, bo jestem do późna w pracy. Jutro jak będę wracać to mam 3 po drodze. Na kiedy Ty potrzebujesz ten zastrzyk?
@aga_agi tym razem będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. A który to już będzie u Ciebie tydzień???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
z obliczeń Internetów wynika, że 6 ale jest na pewno wcześniej jakoś 4 albo nawet nie. No i właśnie co u Was? Kiedy masz wizytę? Adaś już potwierdzony?
 
@mfifi04 Kochana u Nas dobrze. Jestem dzisiaj po połówkowym i dzieciątko zdrowe!!! Wszystkie pomiary w porządku[emoji1][emoji1][emoji1]ale nie dał szkrabek mały potwierdzić czy jest chłopcem[emoji6][emoji6][emoji6]złożył nóżki i już
Ale ogólnie to wiercipięta bo zdjęcia też nie dało rady zrobić. Dzisiaj około 19 ruszamy do Polski na kilka dni. I we wtorek jestem w Polsce umówiona u bardzo dobrego lekarza na usg 3d z całą rodzinką żeby mogli sobie Mojego Szkraba Kochanego obejrzeć[emoji16][emoji16][emoji16]a najlepsze jest to, że nikt nie wie o tym iż przyjeżdżamy[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga_agi ale to obecnie jesteś w tym tygodniu?? 6t to by chyba było akurat co?? Chyba, że liczysz od zapłodnienia to wtedy będzie 4ty. Kiedy miałaś ostatnią @???

@mfifi04 a jak u Was starania???

@InezkaK a Ciebie też już dawno nie było. Albo jesteś ale po cichutku

@xxEwelaxx nie wolno Ci się poddawać. Ja wiem, że z miesiąca na miesiąc jest coraz ciężej. Ale walcz. Możesz np nie robić tego świadomie. Możesz powiedzieć odpuszczamy. Ale i tak Kochajcie jakbyście o Bożym Świecie zapomnieli!!! Tak tylko dla siebie nie koniecznie żeby było z tego dzidzi.

@Wroni pamiętaj nowy cykl nowe możliwości!!!

@Ewarut Ciebie to się również tyczy. Ja zaszłam po pierwszej @. Także chyba daję nadzieję. Mimo iż u Mnie odbyło się wszystko samoistnie. Ale znam dziewczyny które są po zabiegu i też zachodziły po pierwszej @ i było wszystko ok[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga_agi ale to obecnie jesteś w tym tygodniu?? 6t to by chyba było akurat co?? Chyba, że liczysz od zapłodnienia to wtedy będzie 4ty. Kiedy miałaś ostatnią @???

@mfifi04 a jak u Was starania???

@InezkaK a Ciebie też już dawno nie było. Albo jesteś ale po cichutku

@xxEwelaxx nie wolno Ci się poddawać. Ja wiem, że z miesiąca na miesiąc jest coraz ciężej. Ale walcz. Możesz np nie robić tego świadomie. Możesz powiedzieć odpuszczamy. Ale i tak Kochajcie jakbyście o Bożym Świecie zapomnieli!!! Tak tylko dla siebie nie koniecznie żeby było z tego dzidzi.

@Wroni pamiętaj nowy cykl nowe możliwości!!!

@Ewarut Ciebie to się również tyczy. Ja zaszłam po pierwszej @. Także chyba daję nadzieję. Mimo iż u Mnie odbyło się wszystko samoistnie. Ale znam dziewczyny które są po zabiegu i też zachodziły po pierwszej @ i było wszystko ok[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak Kochana z om wynika 6 ale chyba wiem kiedy doszło do zapłodnienia ;) no pewna mogę być czegokolwiek po wizycie.
To czekam na fotki kruszynki i miłego pobytu w Polsce :)
 
@aga_agi ale to obecnie jesteś w tym tygodniu?? 6t to by chyba było akurat co?? Chyba, że liczysz od zapłodnienia to wtedy będzie 4ty. Kiedy miałaś ostatnią @???

@mfifi04 a jak u Was starania???

@InezkaK a Ciebie też już dawno nie było. Albo jesteś ale po cichutku

@xxEwelaxx nie wolno Ci się poddawać. Ja wiem, że z miesiąca na miesiąc jest coraz ciężej. Ale walcz. Możesz np nie robić tego świadomie. Możesz powiedzieć odpuszczamy. Ale i tak Kochajcie jakbyście o Bożym Świecie zapomnieli!!! Tak tylko dla siebie nie koniecznie żeby było z tego dzidzi.

@Wroni pamiętaj nowy cykl nowe możliwości!!!

@Ewarut Ciebie to się również tyczy. Ja zaszłam po pierwszej @. Także chyba daję nadzieję. Mimo iż u Mnie odbyło się wszystko samoistnie. Ale znam dziewczyny które są po zabiegu i też zachodziły po pierwszej @ i było wszystko ok[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Czekam na testowanie [emoji3] jeszcze taki dobry tydzien [emoji3]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry