reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@aga_agi w tym miesiącu już nie będę brała clo bo nie wiem czy sie uda kupić ten zastrzyk a jeśli wezmę clo i nie zrobię zastrzyku to i tak nic z tego bo nie pękają pęcherzyki. Więc ten cykl bez stymulacji zastrzyk będzie mi potrzebny na następny miesiąc ale bardzo chce to dostać. Dziękuję że chcesz mi pomóc [emoji9]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dziś wzięłam się za WIELKIE porządki i.... Znalazłam mój test pozytywny :( tak mi się smutno zrobiło.. Myślicie że to samolubne, że tak bardzo myślę o sobie i o tym że chciałabym być w ciąży na "już" ?!

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś wzięłam się za WIELKIE porządki i.... Znalazłam mój test pozytywny :( tak mi siw smutno zrobiło.. Myślicie że to samolubne, że tak bardzo myślę o sobie i o tym że chciałabym być w ciąży na "już" ?!

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak mam chce juz byc w ciazy ale jak widac tak to nie dziala [emoji58]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 zaciskam kciuki :) Z tego co pamiętam to bez problemu zachodzisz w ciążę :) teraz jesteś obstawiina lekami i będzie dobrze :) @aneta pokaż brzucha :) u nas 20t+5 d w poniedziałek mam polowkowe :)
1507267186-aaaaaa.jpeg
wszystkie pozdrowiam i wysyłam fluidki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam dzisiaj wynik z krwi zobaczyć czy spada mi poziom bhcg.9 dni temu miałam 84 a dzisiaj 42.Do ilu musi spaść żeby byla norma przed ciąży? Nie wiem czy dobrze myślę a jak źle to poprawcie mnie.Teraz mam wynik 42 to czyli mam jeszcze dni niepłodne i nie ma szany na zajście w ciążę?
 
Zrobiłam dzisiaj wynik z krwi zobaczyć czy spada mi poziom bhcg.9 dni temu miałam 84 a dzisiaj 42.Do ilu musi spaść żeby byla norma przed ciąży? Nie wiem czy dobrze myślę a jak źle to poprawcie mnie.Teraz mam wynik 42 to czyli mam jeszcze dni niepłodne i nie ma szany na zajście w ciążę?
Z tego co mi wiadomo poniżej 5 wtedy jest beta nie ciążowa i organizm wraca do normy w sensie pojawia się miesiączka jak jest blisko 1

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj wynik z krwi zobaczyć czy spada mi poziom bhcg.9 dni temu miałam 84 a dzisiaj 42.Do ilu musi spaść żeby byla norma przed ciąży? Nie wiem czy dobrze myślę a jak źle to poprawcie mnie.Teraz mam wynik 42 to czyli mam jeszcze dni niepłodne i nie ma szany na zajście w ciążę?
Tak beta powinna być poniżej 5
 
Do góry