reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@ALUNIA sama insulina nie jest zła, jest bezpieczna dla dziecka, można sobie na nieco więcej pozwolić i jest mniej stresu. Jednak u mnie wiąże sie to z niemożnością rodzenie w "moim" szpitalu z "moim" lekarzem wtedy czeka mnie Poznań oddalony o 80 km od mojego miasta. Do tego jeździłam tam z Dominiką w ciąży i nie jest za przyjemnie.
@Ewela z internetów wynika, że 5 ale jest na pewno wcześniejsza o tydzień albo i 1,5.
@aneta_ck no właśnie to wiem, że insulina zła sama w sobie nie jest tylko ten Poznań... Z córką przetrwałam 4 miesiące na diecie. Buziole dla Twoich skarbów :*
@Asia2104 gratulacje!!!
 
reklama
Dziewczyny u mnie w mieście w żadnej aptece nie ma zastrzyku pregnylu szukałam dzownilam wszędzie nawet o 70 km dalej od mojej miejscowości nigdzie nie ma tłumacza braki w hurtowniach. Może któraś z Was ma na sprzedanie lub pomogła by mi kupić w swojej miejscowości? Oczywiście receptę bym wysłała pieniądze itp. Bardzo mi na tym zależy a już nic nie zrobię więc wpadłam na pomysł poprosić Was o pomoc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewela tulę Cię mocno. Napisz mi dokładnie jak się to nazywa popytam.
 
Dziewczyny właśnie dostałam okres :( siedzę i płacze, już nigdy nie zrobię tak wcześnie testów, mam dość :( czuje że już nigdy nie się uda. Jestem zła sama na siebie. W dodatku w żadnej aptece nie ma zastrzyku ani w mojej miejscowości ani w ookolicach.. :( przepraszam ale musiałam się wygadać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi wiem co czujesz [emoji22][emoji22][emoji22] przytulam...

U mnie brązowo przy podcieraniu więc lada chwila będzie @

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewela spokojnie :* i na nas przyjdzie czas na [II] :) ja też w poprzednim cyklu poszalałam z testami i niepotrzebnie... Najgorzej jak się człowiek zepnie, że chce to wtedy nie wychodzi.. Akurat w tym wypadku powiedzenie "chcieć to móc" jest mało efektywnie.. U mnie też przedwczoraj przyszła @, nie powiem bo byłam zawiedziona, myślałam że "przywiozę" groszka z Majorki a tu brzydko mówiąc dupa.. No ale co zrobić.. Serce krwawi i nie tylko.. trzeba się iść dalej i próbować ale chyba na spontana bez obliczania tych wszystkich dni, obserwacji śluzu itd

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny właśnie dostałam okres :( siedzę i płacze, już nigdy nie zrobię tak wcześnie testów, mam dość :( czuje że już nigdy nie się uda. Jestem zła sama na siebie. W dodatku w żadnej aptece nie ma zastrzyku ani w mojej miejscowości ani w ookolicach.. :( przepraszam ale musiałam się wygadać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro[emoji15]
Tule Cie mocno.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
@Ewarut no i super ...pamięta , ze na razie może być jak bądź...zanim cykle się uregulują to tak do 3 cykli schodzi , raz sa dłuższe raz krótsze . Nie bądź też zaskoczona że @ będzie trwała dłużej albo krócej . Może być całkiem inaczej niż do tej pory
 
@Ewarut no i super ...pamięta , ze na razie może być jak bądź...zanim cykle się uregulują to tak do 3 cykli schodzi , raz sa dłuższe raz krótsze . Nie bądź też zaskoczona że @ będzie trwała dłużej albo krócej . Może być całkiem inaczej niż do tej pory
Wiesz ja zawsze cykle miałam różne. Ale teraz już jestem trochę mądrzejsza w tym jak liczyć wszystko i wg co i jak . Także myślę , że żołnierzyki zdarzą dobiec i będzie pomyślnie.
Jeśli chodzi o @ to lało się ze mnie zawsze jak z kranu. Po porodzie przestałam mdleć no i ból był do wytrzymania. A że trwała 7 dni no cóż tak widocznie musi być.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry