reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Już dziś mi chciał dac,ale nie wzięłam :) enometrium 18,macica powiększona więc to prawda,że będzie ciąża :) zastrzyki na ryczałt,dupek,magnez,acard,Wit d3 i kwas zwiększona dawka :) uwaga!!! Nie mam torbieli,ani krwiaka :) rokowania dobre :) mam się cieszyć ciąża :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomości, ciesz się, ciesz
 
@inezka ja wierzę w cuda, myślałam dzisiaj o Tobie w pracy myslalam ze jesteś już po lekarzu a tu trzeba czekać do jutra. Trzymaj się kochana i daj znać jak wrócisz od lekarza

@DorciaMamaOlka jeszcze raz gratuluję odpoczywaj [emoji4] i tak jak radził lekarz ciesz się ciąża [emoji4]

@AnetaManiak teoretycznie ja powinnam testować na dniach bo kolendarzyk pokazuje 4 dni do okresu, lecz praktycznie nie Bede bo okres przyjdzie jak co miesiąc czuje to

Dziewczyny która jeszcze testuje ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam ale mialam zabieg w sobote bo byl to 8 tydzien ale bym chciala zaczac sie starac o kolejnego dzidziusia ale zaczynam sie troche bac ze to sie powtorzy
Ja w listopadzie miałam zabieg w 11tc, też puste jajo. Zaczęliśmy starania odrazu(Tak mi doradzał lekarz który robił zabieg), udało się w 3 cyklu...

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Już dziś mi chciał dac,ale nie wzięłam :) enometrium 18,macica powiększona więc to prawda,że będzie ciąża :) zastrzyki na ryczałt,dupek,magnez,acard,Wit d3 i kwas zwiększona dawka :) uwaga!!! Nie mam torbieli,ani krwiaka :) rokowania dobre :) mam się cieszyć ciąża :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję Kochana, rośnijcie zdrowo [emoji173]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
reklama
Do góry