reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewela wiem, że łatwo się mówi ale nie możesz tracić nadziei! Zobaczysz, że się uda, w końcu po burzy zawsze wychodzi słońce :) ja podobnie jak Aneta-też dość długo starałam się z mężem o dziecko, a jak już w końcu się udało to bach-3 straty pod rząd (w trzech kolejnych cyklach, najpierw ciąże biochemiczne, a później strata w 16tc). Ale jednak los nam wynagrodził to wszystko i doczekaliśmy się wspaniałej córci, a jeszcze trochę i będzie dwójka... Musisz wierzyć, musisz mieć nadzieję choć czasem nie ma już na to sił. Wierzę że już niedługo szczęście się do Was uśmiechnie i zobaczycie piękne dwie kreski na teście!
a co do tego, że nie masz pewności czy do owulacji dochodzi-skoro są pęcherzyki to może warto zastanowić się z ginekologiem nad zastrzykami na pęknięcie? Ja mam PCO, wiele pęcherzyków, problem z pękaniem, torbiele. Zastrzyki okazały się strzałem w 10, nie zawsze ale bardzo często działały prawidłowo doprowadzając do pęknięcia pęcherzyka i w efekcie owulacji :)

Dorcia ale super, trzymam kciuki!!!! Musi być dobrze teraz :) idziesz na betę?

Inezka ale to nie przyjmie Cię dzisiaj lekarz czy po prostu już nie chcesz próbować się do niego dostać?
Okazalo sie ze moj gin nie przyjmuje dzisiaj musze czekac do jutra [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@xxEwelaxx nawet tak nie myśl, że już wcale się nie uda!!! Nie pozwalam Tobie na takie myślenie!!! Zostaniesz mamusią zobaczysz[emoji10][emoji10][emoji10]

@InezkaK Ty to chyba jesteś cierpliwą osobą. Ja to bym do jutra nie wytrzymała i zapindalała dzisiaj[emoji6][emoji6][emoji6]

@aga_agi nawet nie pisałaś, że aż tak się boisz??? Fak faktem jesteś no samoistnym poronieniu i większość lekarzy nie każe czekać tylko daje od razu zielone światło. Strach aż tak Ciebie blokuje przed staraniami???

@Ania199 witam Ciebie serdecznie. Ja osobiście tego nie miałam. Ale też słyszałam, że prawdopodobieństwo powtórki jest bardzo małe. Także głowa do góry odczekaj zalecany czas po zabiegu i do roboty [emoji1][emoji1][emoji1] jeżeli można zapytać ile czasu już minęło od zabiegu??

@justys0702 pięknie napisane[emoji10][emoji10][emoji10]

@alunia87 no co Ty nie myśl tak, że jak się uda to od razu strata będzie. Jesteśmy we trzy ten sam rocznik. Ja Ty i @xxEwelaxx i to jest nasz wybór kiedy się decydujemy na dzieci, to są nasze ciała. I mamy jeszcze czas na to żeby zajść w tą wyczekiwaną ciążę. I musimy być silne i się nie poddawać. Jak nie ten miesiąc to następny jak nie to kolejny. Walczymy tak długo na ile starczy sił. No i prócz tego cieszmy się życiem. Cieszmy się z tego co mamy w chwili obecnej.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Anetko cierpliwosc przychodzi z wiekiem [emoji1]a moj gin dzisiaj niestety nie przyjmuje a nie bede szla do innego bo nic sie nie dzieje zrobie jutro bete i pojde przed pracą

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
InezkaK dziwne [emoji53].Przy ciąży pozamacicznej chyba nie ma tak wysokiej bety[emoji53].Może gin coś przeoczył ,a był jeszcze pęcherzyk.Ile jesteś po poronieniu?może to młoda ciąża? Dziwnie daj znać co i jak jak będziesz wiedzieć.Oby to nie była pozamaciczna.[emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ide jeszcze jutro na bete i na poludnie do gina a z wynikiem nie mogli sie pomylic bo na tescie sa dwie grube krechy a ciaza pozamaciczna ma objawy a u mnie zadnych

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@nati/misio zrobilam sobie screena ale mam nadzieje,ze to byl jednorazowy wypdek bo wiecej nie zniose serio [emoji849]
Dziekuje[emoji5]
@DorciaMamaOlka a kiedy bedziesz mogla l4 wziac?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Już dziś mi chciał dac,ale nie wzięłam :) enometrium 18,macica powiększona więc to prawda,że będzie ciąża :) zastrzyki na ryczałt,dupek,magnez,acard,Wit d3 i kwas zwiększona dawka :) uwaga!!! Nie mam torbieli,ani krwiaka :) rokowania dobre :) mam się cieszyć ciąża :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już dziś mi chciał dac,ale nie wzięłam :) enometrium 18,macica powiększona więc to prawda,że będzie ciąża :) zastrzyki na ryczałt,dupek,magnez,acard,Wit d3 i kwas zwiększona dawka :) uwaga!!! Nie mam torbieli,ani krwiaka :) rokowania dobre :) mam się cieszyć ciąża :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, że się cieszyć [emoji6] [emoji6] ja się bardzo cieszę z Twojej ciąży [emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@DorciaMamaOlka no to jeszcze raz Moje Gratulacje!!! No to obstawiona lekami jesteś. Oj Kochana pisałam, że będziesz pierwsza która zapoczątkuje w czerwcu Dwoma Kreseczkami!!!

No to teraz która następną testuje??? Przyznać Mi tu się ale już[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry