reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witam Dziewczyny!!!

@xxEwelaxx zobacz Dorcia też myślała, że przyjdzie @ i się nie pojawiła za to dwie kreseczki. Wiem, że łatwo pisać i pewnie Ja Też będę wątpić, ale będę próbować Ciebie podnosić na duchu tak długo aż Mi się uda albo napiszesz Mi "weź Ty Kobieto się ode Mnie odwal"[emoji12][emoji12][emoji12]

@xssenia jak się czujesz?? Byłaś już na wizycie serduszkowej??

@InezkaK daj znać co tam u Ciebie. Bo już dosłownie śnie o tym forum po nocach[emoji12][emoji12][emoji12]

A Ja od wczoraj mam śluz płodny i to konkretnie dużo, do tego bule podbrzusza. Ten zastrzyk znów Mi zamotał wszystko jak w cyklu w którym się udało. W weekend też bolał Mnie brzuch. A dzisiaj temperatura podskoczyła. Tylko martwi Mnie ten ciągnący brzuch mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Miłego Dzionka Życzę Wam Dziewczyny i oby więcej takich pozytywnych nowin w tym Maju!!! Dorcia przetarła szlaki to teraz reszty kolej[emoji6][emoji6][emoji6]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Dziewczyny!!!

@xxEwelaxx zobacz Dorcia też myślała, że przyjdzie @ i się nie pojawiła za to dwie kreseczki. Wiem, że łatwo pisać i pewnie Ja Też będę wątpić, ale będę próbować Ciebie podnosić na duchu tak długo aż Mi się uda albo napiszesz Mi "weź Ty Kobieto się ode Mnie odwal"[emoji12][emoji12][emoji12]

@xssenia jak się czujesz?? Byłaś już na wizycie serduszkowej??

@InezkaK daj znać co tam u Ciebie. Bo już dosłownie śnie o tym forum po nocach[emoji12][emoji12][emoji12]

A Ja od wczoraj mam śluz płodny i to konkretnie dużo, do tego bule podbrzusza. Ten zastrzyk znów Mi zamotał wszystko jak w cyklu w którym się udało. W weekend też bolał Mnie brzuch. A dzisiaj temperatura podskoczyła. Tylko martwi Mnie ten ciągnący brzuch mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Miłego Dzionka Życzę Wam Dziewczyny i oby więcej takich pozytywnych nowin w tym Maju!!! Dorcia przetarła szlaki to teraz reszty kolej[emoji6][emoji6][emoji6]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Anetka bylam rano zrobic bete i ide po wynik za dobrą godzinke no i mam wizyte na 12.15 zobaczymy co będzie. ... Moja glowa o niczym nie mysli od wczoraj za przeproszeniem" jestem posrana" [emoji47]tak sie boję. .. Jak wyjdę od niego to dam wam znać. [emoji20]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Anetka bylam rano zrobic bete i ide po wynik za dobrą godzinke no i mam wizyte na 12.15 zobaczymy co będzie. ... Moja glowa o niczym nie mysli od wczoraj za przeproszeniem" jestem posrana" [emoji47]tak sie boję. .. Jak wyjdę od niego to dam wam znać. [emoji20]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Musi być dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam z niecierpliwością. [emoji10][emoji10][emoji10]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Dziewczyny!!!

@xxEwelaxx zobacz Dorcia też myślała, że przyjdzie @ i się nie pojawiła za to dwie kreseczki. Wiem, że łatwo pisać i pewnie Ja Też będę wątpić, ale będę próbować Ciebie podnosić na duchu tak długo aż Mi się uda albo napiszesz Mi "weź Ty Kobieto się ode Mnie odwal"[emoji12][emoji12][emoji12]

@xssenia jak się czujesz?? Byłaś już na wizycie serduszkowej??

@InezkaK daj znać co tam u Ciebie. Bo już dosłownie śnie o tym forum po nocach[emoji12][emoji12][emoji12]

A Ja od wczoraj mam śluz płodny i to konkretnie dużo, do tego bule podbrzusza. Ten zastrzyk znów Mi zamotał wszystko jak w cyklu w którym się udało. W weekend też bolał Mnie brzuch. A dzisiaj temperatura podskoczyła. Tylko martwi Mnie ten ciągnący brzuch mam wrażenie, że coś jest nie tak.

Miłego Dzionka Życzę Wam Dziewczyny i oby więcej takich pozytywnych nowin w tym Maju!!! Dorcia przetarła szlaki to teraz reszty kolej[emoji6][emoji6][emoji6]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Anetka byłam na wizycie, serduszko jak dzwon :) a samopoczucie ciężko.. bardzo źle znoszę objawy ciązy, ale staram się z tym walczyć... zmęczenie, mdłości, wymioty a od wczoraj doszla zgaga... jedyne co w tej chwili przechodzi przez gardlo to płatki z mlekiem, tak wiec czy sniadanie czy obiad czy kolacja, nie wazne :D ale koczymy 8 tydzien wiec jest super :)

jedyne co mnie dobija to komentarze ludzi... ostatnio koleżanka (notabene w zaawansowanej bezproblemowej ciąży) stwierdziła że jem zbyt dużo leków i że jak tam mogę robić... tylko ze ja tego losu nie wybrałam... nie moją decyzją była ciąża na sterydach, heparynach i kolosalnych dawkach hormonów... nie ja decydowałam o tym ze musze sie oszczędzać i leżeć w domu, z dala od konaktu z ludzmi... ja też chciałabym chodzić do pracy, uprawiać w ciąży sport bo zawsze marzyłam o takiej ciąży (uwielbiam siłownie i zajecia fitness...), a jedyne o czym chciałabym pamiętać to żeby zażyć kwas foliowy... ale niektórzy tego nie rozumieją... zwłaszcza kobiety które nie doświadczyły w życiu nic złego. ulżyło mi :)

Inezka trzymam kciuki, oby to był kropeczek, bo lutówki 2018 juz czekają :)

Anetka nie skupiaj się na bólu brzucha tylko małża w obroty i działacie :) przesyłam moc fluidków, mają byc 2 kreseczki :)
 
[emoji34][emoji34][emoji34] nienawidzę słownika w telefonie i pisać długimi pazurami toć to byk za bykiem robię[emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też zmienia wyrazy[emoji23][emoji23][emoji23].Też wczoraj zobaczyłam nadmiar śluzu.Dziś pewnie owulacja [emoji3],oby zaczekała do wieczora [emoji1].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@xssenia nie przejmuj się takimi głupimi małpami. Życzę jej zdrowego dzidziusia oczywiście, ale nie może drugiej kobiecie w ciąży gadać takich rzeczy!!! Ty walczysz o to maleństwo żeby pojawiło się na świecie, Ona zapewne robiła by to samo jakby była na Twoim miejscu. Dla Mnie i pewnie dla nas wszystkich jesteś dzielna i już!!! [emoji10][emoji10][emoji10]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry