reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nie dziękuję ☺☺☺a masz jakieś objawy ?
Objawy hmm.. Jak sie obudzilam to jedynie poczulam taka kluche w gardle jak na mdlosci, w pierwszej ciazy tez tak mialam, w drugiej juz nie. I dzis tak poczulam ale moze to moje urojenia. Bylam w kosciele to tez mi troche slabo bylo. W 1szej ciazy tez tak mialam od samego poczatku ze nie umialam stac w kosciele, musialam siedziec. Ale czy to mozna porownywac to nie wiem hehe. Lekkie zawroty glowy mam a tak nic poza tym. Aha jeszcze zaobserwowalam zsinienie warg sromowych. To podobno jest dowod ciazy jak gdzies czytalam. Ale piersi w ogole nie bola:p w ogole nie pamietam zeby po poronieniu mnie piersi bolaly:/
 
Anik mi termin wychodzi na koniec sierpnia :)
A Twoją kreskę widać! Ja robiłam test w 32 dniu cyklu i to była czułość 10 i była nawet jaśniejsza od tej Twojej :) więc spokojnie-wystarczy że owulacja była późniejsza to i w takim późnym dniu cyklu kreseczka będzie bledziutka :)
Mnie w tej ciąży też nie bolą piersi a w poprzedniej nie mogłam ich dotknąć tak bolały. A teraz totalnie nic. No, czasem przy karmieniu są jakby bardziej wrażliwe ale to nie jest ból :)
 
Objawy hmm.. Jak sie obudzilam to jedynie poczulam taka kluche w gardle jak na mdlosci, w pierwszej ciazy tez tak mialam, w drugiej juz nie. I dzis tak poczulam ale moze to moje urojenia. Bylam w kosciele to tez mi troche slabo bylo. W 1szej ciazy tez tak mialam od samego poczatku ze nie umialam stac w kosciele, musialam siedziec. Ale czy to mozna porownywac to nie wiem hehe. Lekkie zawroty glowy mam a tak nic poza tym. Aha jeszcze zaobserwowalam zsinienie warg sromowych. To podobno jest dowod ciazy jak gdzies czytalam. Ale piersi w ogole nie bola:p w ogole nie pamietam zeby po poronieniu mnie piersi bolaly:/
Mnie też piersi nic a nic nie bolą i brzuch tez przestał wiec zobaczymy co z tego będzie ☺
 
reklama
Do góry