reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny pocieszylyscie mnie ze tez coś widzicie ☺☺☺ bo juz myślałam że zeswirowalam ☺☺☺ poczekamy zobaczymy ☺ obawiam się ze jednak kreska jest za mało widoczna jak na termin @ ale póki co jej nie ma wiec szansa jest cały czas ☺
 
Zobacz załącznik 790556
Cześć dziewczynki to mój tescik z dzisjaj tylko nie z porannego moczu widzicie coś czy tylko ja coś widzę ? Już chyba świruje ☺☺☺
Ja też coś widzę :)
W terminie @ faktycznie zwykle mocniejsze kreski są, ale znam kilka maluchów, które bardzo długo się"ukrywaly" i testy z jakiegoś powodu nie wychodziły.

A ja się chciałabym zameldować, że żyje i mam się nieźle ;)
Tydzień minął od pozytywnego testu i w sumie niewiele się zmieniło. @ dalej brak :biggrin2: plamien brak, brzuch w sumie nie boli, trochę tylko czuję ciężar w podbrzuszu i taką jakby gule, która mocno ciśnienie już na pęcherz :baffled: także WC co pół godziny odwiedzam, a dzisiaj też zaliczyłam pierwszą nocną wyprawę :rolleyes2: mdłości minimalne wieczorami, piersi nie bolą mocno, bardziej mam uczucie pieczenia i wrażliwe sutki. Także ogólnie nuda ;) na wizytę jeszcze trochę muszę poczekać, zapisałam się dopiero na 23 stycznia, więc ponad dwa tygodnie jeszcze :hmm: staram się o tym nie myśleć :)
I nie wiem skąd mi się to wzięło, ale od samego początku czuję, że to musi być dziewczynka
 
Ja też coś widzę :)
W terminie @ faktycznie zwykle mocniejsze kreski są, ale znam kilka maluchów, które bardzo długo się"ukrywaly" i testy z jakiegoś powodu nie wychodziły.

A ja się chciałabym zameldować, że żyje i mam się nieźle ;)
Tydzień minął od pozytywnego testu i w sumie niewiele się zmieniło. @ dalej brak :biggrin2: plamien brak, brzuch w sumie nie boli, trochę tylko czuję ciężar w podbrzuszu i taką jakby gule, która mocno ciśnienie już na pęcherz :baffled: także WC co pół godziny odwiedzam, a dzisiaj też zaliczyłam pierwszą nocną wyprawę :rolleyes2: mdłości minimalne wieczorami, piersi nie bolą mocno, bardziej mam uczucie pieczenia i wrażliwe sutki. Także ogólnie nuda ;) na wizytę jeszcze trochę muszę poczekać, zapisałam się dopiero na 23 stycznia, więc ponad dwa tygodnie jeszcze :hmm: staram się o tym nie myśleć :)
I nie wiem skąd mi się to wzięło, ale od samego początku czuję, że to musi być dziewczynka
Bardzo bym chciała żeby tak było i okazało się ze to ciaza ☺
A Tobie życzę całej takiej nudnej ciazy i nudnego rozwiązania ☺☺☺ Trzymaj się cieplutko ☺
 
Zobacz załącznik 790556
Cześć dziewczynki to mój tescik z dzisjaj tylko nie z porannego moczu widzicie coś czy tylko ja coś widzę ? Już chyba świruje [emoji5][emoji5][emoji5]
Wydaje mi się że jakby coś tam faktycznie było [emoji102] Myślę że dla pewności zrób w poniedziałek betę Trzymam kciuki aby to było TO [emoji178]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też coś widzę :)
W terminie @ faktycznie zwykle mocniejsze kreski są, ale znam kilka maluchów, które bardzo długo się"ukrywaly" i testy z jakiegoś powodu nie wychodziły.

A ja się chciałabym zameldować, że żyje i mam się nieźle ;)
Tydzień minął od pozytywnego testu i w sumie niewiele się zmieniło. @ dalej brak :biggrin2: plamien brak, brzuch w sumie nie boli, trochę tylko czuję ciężar w podbrzuszu i taką jakby gule, która mocno ciśnienie już na pęcherz :baffled: także WC co pół godziny odwiedzam, a dzisiaj też zaliczyłam pierwszą nocną wyprawę :rolleyes2: mdłości minimalne wieczorami, piersi nie bolą mocno, bardziej mam uczucie pieczenia i wrażliwe sutki. Także ogólnie nuda ;) na wizytę jeszcze trochę muszę poczekać, zapisałam się dopiero na 23 stycznia, więc ponad dwa tygodnie jeszcze :hmm: staram się o tym nie myśleć :)
I nie wiem skąd mi się to wzięło, ale od samego początku czuję, że to musi być dziewczynka
Super że wszystko w porządku [emoji178] Oby tak dalej [emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję, @ dalej nie ma poczekam do poniedziałku jak się nie pojawi zrobię test jeszcze raz [emoji5]
No Pewnie, trzeba poczekać, nic nie przyspieszysz A bardzo często zdarza się że owulacja się przesuwa i testy wychodzą dopiero kilka dni po terminie @ [emoji6] Także głowa do góry [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry