reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nadzieja jest zawsze Kochana [emoji4] myślę że jeśli była kreseczki leciutka to teraz też będzie tylko bardziej widoczniejsza :) kiedy masz termin @ ? Może powtórz już też by być pewniejsze.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Na jutro mam termin @ ☺ zobaczymy co wyjdzie czekam cierpliwie ☺ dziękuję za pocieszenie mam nadzieje ze masz rację ☺
 
reklama
Myslisz ze bedzie widac? Bylby 6+1.. Tak jak w poprzedniej ciazy z tym ze teraz owu byla poznie okolo tydzien i nie wiem czy juz bedzie serduszko:p
To licz ile to dni od owulacji minie jak masz pewność że owulacja się przesunęła :) na pewno będzie pęcherzyk ciążowy jeśli jeszcze nie serduszko. Ja byłam 25 dni po owulacji w jednej ciąży i już serduszko było. Teraz byłam 29 dni po owulacji i też już było :)
Super, że kreseczka dziś bardziej widoczna :) a w ogóle to słyszałam,chyba nawet tu na forum tylko kilka lat temu, że czasami testy meega długo wychodzą blade ;) zależy od testu.

Dziewczynki a jakie witaminy macie zazywac? Lekarz wam jakies zalecil czy macie jakies swoje ulubione?

Ja na razie nie biorę żadnych witamin. Tylko kwas foliowy ale nie ten zwykły tylko podwójny actifolin.
 
To licz ile to dni od owulacji minie jak masz pewność że owulacja się przesunęła :) na pewno będzie pęcherzyk ciążowy jeśli jeszcze nie serduszko. Ja byłam 25 dni po owulacji w jednej ciąży i już serduszko było. Teraz byłam 29 dni po owulacji i też już było :)
Super, że kreseczka dziś bardziej widoczna :) a w ogóle to słyszałam,chyba nawet tu na forum tylko kilka lat temu, że czasami testy meega długo wychodzą blade ;) zależy od testu.



Ja na razie nie biorę żadnych witamin. Tylko kwas foliowy ale nie ten zwykły tylko podwójny actifolin.
Ja tez biore actifolin:) no to policze i dam znac:) a tobie na kiedy termin wychodzi?
 
reklama
To licz ile to dni od owulacji minie jak masz pewność że owulacja się przesunęła :) na pewno będzie pęcherzyk ciążowy jeśli jeszcze nie serduszko. Ja byłam 25 dni po owulacji w jednej ciąży i już serduszko było. Teraz byłam 29 dni po owulacji i też już było :)
Super, że kreseczka dziś bardziej widoczna :) a w ogóle to słyszałam,chyba nawet tu na forum tylko kilka lat temu, że czasami testy meega długo wychodzą blade ;) zależy od testu.



Ja na razie nie biorę żadnych witamin. Tylko kwas foliowy ale nie ten zwykły tylko podwójny actifolin.
Ja bede okolo 26 dni od owu.. Ale to najpozniej, bo moze byla wczesniej.. A testy mam czule 20 i 25.. Nie dali mi w aptece 10 choc chcialam, moze nie mieli.. Dlatego takie blade
 
Do góry