reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja tak biorę jak sobie przypomnę, w II połowie cyklu bardziej ;)
Ogólnie mam fembionu, który trochę kosztuje i szkoda mi tyle łykać bez sensu :p
 
reklama
Właśnie tylko jak o tym nie myśleć :-(
Przecież się tak nie da
Też się staramy i dalej nic
Do około otaczają nie same kobitki w ciąży
Tylko nie ja sama
Pozdrawiam serdecznie.
Mam podobnie kochana :) cały czas myślę o tym i to raczej jest błąd teraz walczę by o tym nie myśleć :) smutno się robi na sercu jak się widzi kobitki w ciąży ale jak to mówią trzeba myśleć pozytywnie :) pozdrawiam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam podobnie kochana :) cały czas myślę o tym i to raczej jest błąd teraz walczę by o tym nie myśleć :) smutno się robi na sercu jak się widzi kobitki w ciąży ale jak to mówią trzeba myśleć pozytywnie :) pozdrawiam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę pozytywnie i mam nadziej że się uda
Tylko to pragnienie jest silniejsze niz wszystko
 
Doskonale rozumiem mam tak samo wszystkie tak mamy :) ja już wogole straciłam nadzieję ale pociesza mnie fakt że po nowym roku zajmę się bardziej sobą i porobie sobie badania :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja idę do lekarza w poniedziałek niech mi da może jakieś badanie
Bo zwariuję o niczym innym nie myślę
Niewiem jak mam sobie pomóc
Ale on twierdzi że po jednym poronieniu w tak wczesnej ciąży nie trzeba robić badań
Jego słowa brzmiały"Natura wie co robi "
 
Ja idę do lekarza w poniedziałek niech mi da może jakieś badanie
Bo zwariuję o niczym innym nie myślę
Niewiem jak mam sobie pomóc
Ale on twierdzi że po jednym poronieniu w tak wczesnej ciąży nie trzeba robić badań
Jego słowa brzmiały"Natura wie co robi "
Mój mówił podobnie. Ale chce zrobić podstawowe tak dla świętego spokoju. W którym tyg byłaś?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może i Bóg tak chciał.Ale marzę o dziecku jak każda tutaj z nas i mam nadziej ,że kiedyś się to marzenie spełni że każda z nas nowy rok powiat z uśmiechem na twarzy:-)
Oby tak było
Doskonale Cie rozumiem, bo ja tez o niczym innym nie mysle jak tylko o tym, zebt zajsc w ciaze.
Ja od poronienia lykam codziennie kwas foliowy i pije inofolic.
 
Do góry