reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja idę do lekarza w poniedziałek niech mi da może jakieś badanie
Bo zwariuję o niczym innym nie myślę
Niewiem jak mam sobie pomóc
Ale on twierdzi że po jednym poronieniu w tak wczesnej ciąży nie trzeba robić badań
Jego słowa brzmiały"Natura wie co robi "
I dobrze powiedzial.. To tak jakby selekcja naturalna.. Tez na poczatku bylo mi ciezko, teraz juz inaczej na to patrze..
 
reklama
Z jednej strony to masz racje. Ale z drugiej strony lepiej zazywac te suplementy. Moze to i drogo wychodzi, ale wole od samego poczatku zazywac wszystko co jest niezbedne do prawidlowego rozwoju dziecka.
Niby tak, ale znowu jest dużo informacji o tym, że dużo kobiet ma problem z przyswajaniem kwasu foliowego albo nawet, że długotrwałe branie kwasu foliowego ma jakiś związek z autyzmem.
Ja raczej nie ulegam tego typu panice, ale mam wrażenie, że lykanie codziennie kwasu foliowego przez kilka miesięcy to trochę za dużo :)
Tzn musi być jakiś złoty środek
 
:-(

W dupie mam taką naturę
Inne rodzą porzucając ,zabijają dzieci
A my nie możemy normalnie zajść i urodzić
To samo chcialam napisać... Natura jest bardzo niesprawiedliwa...
Ludzie nie chcą miec dzieci a mają... Piją, palą, cpaja, a mimo wszystko im sie udaje i mają zdrowe dzieci. Ja dbalam o siebie bardzo, a dwie kreseczki na teście były dla mnie i mojego męża najszczesliwszym dniem w zyciu.
Mam ogromny żal do tego co mnie otacza za to co sie stało. Moze to źle, ale nie moge się pogodzić ze stratą Kropeczki.
 
To samo chcialam napisać... Natura jest bardzo niesprawiedliwa...
Ludzie nie chcą miec dzieci a mają... Piją, palą, cpaja, a mimo wszystko im sie udaje i mają zdrowe dzieci. Ja dbalam o siebie bardzo, a dwie kreseczki na teście były dla mnie i mojego męża najszczesliwszym dniem w zyciu.
Mam ogromny żal do tego co mnie otacza za to co sie stało. Moze to źle, ale nie moge się pogodzić ze stratą Kropeczki.
Mam tak samo tu z boku bratowa w ciąży ,kuzynka w ciąży
Cieszę się ich szczęściem a jednocześnie zazdroszczę z całego serca
Czemu to wszystko jest takie nie sprawiedliwe:-(
Czemu
 
reklama
Mam tak samo tu z boku bratowa w ciąży ,kuzynka w ciąży
Cieszę się ich szczęściem a jednocześnie zazdroszczę z całego serca
Czemu to wszystko jest takie nie sprawiedliwe:-(
Czemu
Ja tez sie odsunelam od ciezarnych kolezanek.. Cieszę sie ze są szczęśliwe ale boli że nie moge cieszyć sie tak jak one. No nic to nie był nasz czas po prostu... Ja tylko boje sie starań...ze nie bedzie wychodzilo...boje sie porażki:(

Dziewczyny moj lekarz wspomnial mi o suplementach diety ktore warto zazywaz przed zajściem w ciaze zeby sie przygotować lepiej, z Czech... Podobno sa w wiekszych dawkach niz te dostepne w pl i lepszej jakosci. Mialyscie z czyms takim do czynienia? Gdzie moglabym znaleźć jakies informacje o tym.. Czekam na sms od doktorka ale znajac zycie jeszcze pracuje i odpisze mi w nocy, a ja sie niecierpliwie...
 
Do góry