reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Chciejka to życie jest takie niesprawiedliwe...brak słów na to co Cię spotkało. Ale wierzę że i Tobie się uda. Trzymaj się kochana...

Dziś ponownie zrobiłam progesteron i mam 49,2 więc jest ok. Za to ja znów panikuje. Dziś zauważyłam na wkładce 3 takie malutkie brązowe plamki. I to nie podczas korzystania z wc gdzie robię obserwację ale podczas leżenia. Podczas przecierania jest ok więc już nic nie wiem. Boję się najgorszego. Czytałam w sieci że plamienia mogą wystąpić pidczas łożyska przodującego. Czy wiecie kiedy najwcześniej na usg będzie widoczne to łożysko?
 
reklama
bluecaat eh... przykro, znam to uczucie. Mowi sie ze w PL zyje sie od 1 do 1 ale czasamk i do pierwszego nie starczy. Chociazby dlatego zdecydowalam sie na wyjazd za granice. Nie zaluje tej decyzji i prawdopodobnie nigdy nie bede.

Zostaje mi tylko trzymac && zeby twoje problemy sie rozwiazaly .

Sisiq sliczne malenstwo ;)

Ja robilam w tym miesiacu testy owulacyjne i niby juz po owulce ale jajnik i podbrzusze dalej boli :/. Wczoraj tak kulo, ze sie do snu ulozyc nie moglam spokojnie do 3 nad ranem.

Oby do nastepnego pt...
 
Kamkaz moja siostra ma łożysko przodujace, zapytam jak szybko to wykryli, ale pamiętam ze tez miała brązowe plamienia i nic strasznego tonie było. .

Leki odstawiłam, czekam...

Bluecaat jak samopoczucie?
Magda jak się czujesz?
 
Kamkaz łożysko jest dopiero od 14 tygodnia do tego momentu to kosmowka łożyska nie ma. O widać je tak naprawdę i zaczyna pełnić funkcję około 18tyg ciąży.

Chciejka kochana wiem ze to trudne ale dasz rade razem z nami kochana. Tule mocno.

Magda z UK jak samopoczucie? Kiedy pierwsze usg?
Ja mam się coraz lepiej więcej w domu staram się czasami leniuchowac jak zalecil lekarz i ciągnięcia i bóle minęły

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny :). Jestem tu nowa i tak jak każda straciłam maleństwo.  W kwietniu miałam zabieg. Jestem juz po pierwszej @ , a w zeszłym tygodniu miałam wizytę u mojego doktora . Badał, zrobił usg i okazało się, że wszystko jest super. No i po wizycie strasznie się nakręciłam na staranka. Mąż też jest za, wiec od lipca zaczynamy walkę o drugiego dzieciaczka:). Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do Was i razem będziemy się wspierać i cieszyć nowymi lokatorami w brzuchach.
 
Sysiqu świetna fotka. Trzymaj sie jeszcze w dwupaku 9 tygodni.
Aniu jak Ty sie czujesz na koncowce?
Chciejka32 strasznie mi przykro :*****
[*] obys szybko mogla przystapic do kolejnych staran
MagdazUK. wielkie gratulacje. Zniknelas na jakis czas, chwila po powrocie takie wspaniale wiadomosci. Oby do 39tc :)
pozdrawiam wszystkie dziewuchy
 
chciejka dobrze że już wszystko wiesz bo niewiedza jest najgorsza Ty się trzymaj a ja będę trzymać kciuki żebyś jeszcze kiedyś została mamą
kamkaz może powinnaś skonsultować plamienia z ginekologiem, trzymam kciuki żeby wszystko było ok
a u mnie dziś takie samopoczucie jak pogoda czyli do bani :(samochód się rozkraczył, komputer szlag trafił(dobrze że mam tableta) a extra kasy nie ma. żołądek mi już się uspokoił ale chyba dopada mnie jakaś infekcja- nic mi się nie chcę a dziś jeszcze wizyta u psychologa :
 
Kochane, ale jestem zła:( już wczoraj mi się nie chciało pisać, bo miałam dość. Moja ginekolog nie robiła mi cytologii, bo dopiero miałam pobieraną, gdy byłam na pierwszej wizycie w 5tyg, wcześniej pół roku temu. Pojechałam wczoraj po ten wynik, specjalnie 60 km w jedną stronę i ten ginekolog, który mi robił badanie ma urlop do końca miesiąca i nikogo nie było a ta druga zgubiła chyba mój wynik, ale upierała się, że nie pobierała mi cytologii a ja dokładnie pamiętam jak było, jeszcze płaciłam za wizytę i to niemało. Teraz wyjdę na wariatkę przed moją panią doktor...
 
bluecaat mam nadzieję, że to tylko przejściowe kłopoty finansowe i szybko sobie z nimi poradzicie.

anncka już i tak niedużo zostało do sierpnia/września ;-) więc to tylko przyśpieszenie starań :-) a może właśnie takie starania będą strzałem w dziesiątkę bo nic nie liczyliście ani nie obserwowałaś się tylko wypadła taka owulacyjna "niespodzianka" :-) trzymamy kciuki &&&&& :tak:

chciejko przykro mi bardzo, do końca liczyłam, że może usłyszysz dobre wieści na wizycie... tulę Cię i mam nadzieję, że skoro beta ma spaść to spadnie szybko żeby zabieg nie był potrzebny.

sysiq super, że wszystko dobrze :-) już niewiele do końca zostało :-) ja to z kolei mam jakąś taką wewnętrzną panikę chyba bo na każdej wizycie pytam czy córa jest nadal córą :p już się lekarz śmieje, bo już tyle zdjęć mamy na dowód, że dziewczynka a ja wiecznie dopytuję ;-)

kamkaz a widzisz, progesteron ładny :tak: także zapewne tamten niższy wynik był właśnie spowodowany tym dobowym wahaniem poziomu hormonów o którym pisałyśmy :tak: co do plamienia to ja miałam takie na początku, właśnie brązowe/brunatne i od tego czasu jestem na L4. W moim przypadku okazało się, że to prawdopodobnie pękło jakieś drobne naczynko i przypuszczam, że u Ciebie to to samo, zwłaszcza że też nie jest to bardzo duża ilość a raczej delikatne plamienie. Może to też te stresy z Michasią się odbiły na tym. Odpoczywaj dużo :-)
na łożysko bym nie stawiała bo jeszcze nie jest wykształcone, tak jak napisała ewel, ale oczywiście wspomnij o tym plamieniu na najbliższej wizycie.

joawa poproś o ksero kartoteki, jeśli pobierała Ci cytologię to musiała to wpisać więc będziesz miała "dowód" i niech szukają wyniku albo pobierają za darmo na nowo skoro zgubili.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
jestem na tym forum juz dluzej niz niejedna z Was ...podczytuje czasami, ale nie udzielam sie juz z braku czasu, pozdrawiam wszystkie...i te co mnie nie znaja i te co pamietaja;-)

chcialam tylko wtracic cos dla chciejka kochana glowa do gory! Teraz nastepna to bedzie TO! Zobaczysz....mialam identyczna sytuacje jak Ty, po poronieniu w 8 tyg, nastepnie byl pecharzyk, pozniej beta spadla..i samoistne poronienie, jak okres wiekszy tylko bylo...nastepna ciaza i....moja cora juz ma ponad roczek, a ja 40 lat!- .tutaj lekarze sie w ogole tym nie przejmuja i kazal mi probowac od razu po okresie,

Ty mloda jeszcze jestes przeciez- zachodzisz w ciaze, wiec z tym problemow nie masz,ogolnie zdrowa, wiec glowa do gory!!!

Zapytaj sie tylko, czy nie mozesz pozniej aspiryny 100 lub polskiego acard lykac profilaktycznie, juz od poczatku cyklu, tu lekarze radza-

pozdrawiam i 3 mam kciuki, za spadek bety i samoistne teraz.

buziakuje wszystkie z daleka;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry